Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyedül vatygtok és néztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyedül vatygtok és néztek egy horror filmet, akkor ti is nagyon nehezen alustok el? és féltek? Ellenben ha van párotok, akivel együtt aludhattok könnyen?

Figyelt kérdés

én most néztem egy hülye horrort, és nem tok alszani, holnap suli:( és nem tok, és félek kimenni a wc re is. ti hogy vagytok ezzel? hogy küzditek le? Én ha éenne vaéakim sztem tudnék aludni. hogy tudok magamnak szerezni valakit? Nem baj ha fiú az sem, mert nem vpk alőítéletes, és vannak aranyos fiúk is.


15f


2012. jún. 4. 00:00
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
hahaha... miért nem segítetek? miért csak oltotok? És mellesleg 3 év és 18 szal nagyjából férfi....
2012. jún. 4. 00:26
 22/40 anonim ***** válasza:
No, én meg nagyjából hasonlítok Johnny Depp-re. Csak magyar vagyok és teljesen máshogy nézek ki, de amúgy ja.
2012. jún. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
jó akkor egy félénk kisfiú vagyok, nemérdekel.... de segítsetek mert nem tudok aludni:(
2012. jún. 4. 00:29
 24/40 anonim ***** válasza:
Nezz bele a paranormal aktivitibe, az majd segit elaludni:)
2012. jún. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
és azt hol tom gyorsan letölteni?
2012. jún. 4. 00:33
 26/40 anonim ***** válasza:

Mind ilyen k0cs0g0k vagytok?

Nyugodj meg, ilyen nincs, hitesd el magaddal. Én is féltem egyedül a sötétben ilyen 11-12 évesen. De aztán megértettem hogy hülyeség félni, mert nincs ott semmi. Most én is 15 éves vagyok, kicsit parás vagyok én is, de ilyeneken nem tudok megijedni. Mert már rég elhitettem magammal hogy ILYEN NEM LÉTEZIK, nem fog semmi a sarokból rádugorni, senki nem fog megkergetni, senki nem figyel rád. Ha nem tudod elhinni akkor csukd fel a villanyt, szalad, és amikor az ágyhoz érsz csak a fejed látszódjon ki a takaró alól. Nekem anno ez segített és nagy megkönnyebbülés volt amikor visszaértem az ágyba :)

Ha valaki/valami lenne ott amitöl félned kellene akkor az nem akkor támadna le ha kimész wc-re, hanem már rég halott lennél.

Ha írsz privit lehet tudok segíteni ;D

2012. jún. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Esti mesét ne mondjak?!


Hol volt, hol nem volt, volt egyszer egy zombi,

Ágyad alá bevackolt, s nem fog mozogni.

De ha oda benézel, meg fogsz lepődni,

Agyvelőd a plafonra fel fog kenődni...


Jó éjt gyerekek!

2012. jún. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
youtubon fent van:D
2012. jún. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kedves kerdezo, de ezt nem tudtam volna kihagyni:)) egyebkent tenyleg ne nezd meg mer meg jovoheten se fogsz aludni:))
2012. jún. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
#32: Mi, a Paranormal Activity? Láttad te már egyáltalán azt a kézi kamerás sz*rt? Az nem horror, de még csak nem is thriller. Mutatok olyan elhagyott szállodát, hogy egy éjszaka alatt különb filmet lehet benne összehozni.
2012. jún. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!