Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyagi helyzetem megrontja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyagi helyzetem megrontja a kapcsolataimat, ezzel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nayon jól élek, saját magam teremtettem meg mindent magam körül. Jó iskolákat végeztem, nagyon jó állásom van és sokat keresek. Sosem érdekelt egy férfi anyagi helyzete, akkor se a pénzükre hajtanék, ha nekem nem lenne. De már 2 kapcsolatom is végződött úgy, hogy azt mondták, nem tudják ezt elviselni. Engem nem zavar, ha a férfi kevesebbet keres (ok, azért nem akarom eltartani), de a férfiak ezen kiakadnak. Van aki emiatt megismerni se akar (mert például látott beülni az autómba és onnantól kész - bár talán azt gondolják, hogy úgyis a pasim vette nekem vagy egyéb dolgot észrevett, amiből látszik, hogy jól megvagyok - bár nem vagyok hivalkodó).


A gond az, hogy a velem hasonló anyagi helyzetben lévő pasik mind cicababákra hajtanak, kirakatnőkre, én pedig bár szép arcú, jó alakú csaj vagyok, de nem bombanő.


Mit tegyek, hogy ne riasszam el a férfiakat, régóta még csak ismerkedni sem akar senki. 34L


2012. jún. 5. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az az ő bajuk, h nem tudják elviselni.. te legalább vitted vmire :)))) most mondjam azt h patriarchális balf.szok? :D
2012. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én elveszlek szívesen (31F fizikai munkás)
2012. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
milyen kocsid van?
2012. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. OK, csak ez nem vigasztal. :)))

2. Köszi, aranyos vagy. :)

3. Egy 3-as BMW coupe. De már gondoltam rá, hogy Nissan Micrával járok vagy ilyesmi. Tényleg.

2012. jún. 5. 15:12
 5/12 DiMalto ***** válasza:

Te vagy álmaim netovábbja.....hozzám jössz??? :)


De hogy értelmeset is válaszoljak,előbb utobb lesz majd valaki,próbálj más helyekre járni mint eddig,keress új ismeretségeket......

2012. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igaza van az előzőnek :) am én is így vagyok vele, akár milyen gazdag leszek, vegyek egy kisterepjárót és annyi.
2012. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Hát nekem volt egy barátnőm 3,5 évig. Ő diplomás több nyelvet beszél jó munkahely stb... Én rendőr..

A végén rájött, hogy kevés vagyok neki és ment a maga útjára.

Tehát van benne valami, hogy félnek a pasik az olyan nőktől.

2012. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem nagyon tudsz mit tenni, hiszen gondolom, nem tervezed, hogy valtasz egy minimalberes munkara es az eletkorulmenyeidbol lejjebb adsz, hatha akkor sikeresebb leszel a szerelemben... szoval tenyleg csak azt lehet mondani, hogy fedezz fel uj helyeket, keress uj hobbikat, jarj el szorakozohelyekre, elegansabb klubokba, fitness terembe, ahol nagyobb az eselyed, hogy hozzad illo ferfiakkal tudj ismerkedni. Probald boviteni az ismeretsegi korodet!


Es most bocsi, de OFF-olni fogom a temat: ha nem titok, elarulnad, hogy mi a vegzettseged es milyen munkat sikerult talalnod? Csak puszta kivancsisagbol erdekel.

2012. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
miért is kellene lejjebb adnia????
2012. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Felreertettel: epp arra akartam celozni, hogy nyilvan nem ugy mukodik a dolog, hogy ha lejjebb adna az eletszinvonalbol, akkor hirtelen a szerelmi elete sikeresebb lenne (bar lehet, hogy nem volt tul szerencses a megfogalmazas az elobb).

Szoval nem lehet mast tenni, mint ismerkedni, eljarni uj helyekre es novelni az eselyet, hogy hozza illo ferfiakkal ismerkedjen meg. Teljesen mindegy, hogy ki mennyit keres es mi a munkaja, a hozzank illo par megtalalasahoz ismerkedni kell es sajnos szerencse is kell hozza: van, akinek ez konnyen es gyorsan osszejon, van, akinek nehezebben.

2012. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!