Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy csaj sört kér?

Figyelt kérdés
Szóval szórakozóhelyen egy srác meghívja egy italra,és először vodkát kér,aztán meg mikor a pasi 2.jára is venni akar neki valamit,akkor sört kér.
2012. jún. 7. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
63%
Miért lenne gáz? A csajok nem szerethetik a sört? Miért is? Én is csaj vagyok és szeretem a sört na és.. nem muszály mindig kifejezetten liköröket nyalogatnunk :D
2012. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 Johnny B. Goode ***** válasza:
Nem a kifinomultság jele a számomra, de a szórakozóhelyen elmegy, nem azt nézik, még örülnek is neki...
2012. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak legyen kultúrája és rendes sört igyon, ne menteset meg gyümölcsös vackokat.
2012. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
8%

Egy igényes nő nem vedel, pláne nem sört!


28/F

2012. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
hát nem tudom,csak kérdezte a srác hogy "szereted a sört" :D és ezért merült fel bennem hogy ez fura??
2012. jún. 7. 09:56
 6/63 A kérdező kommentje:
rendes sör volt
2012. jún. 7. 09:57
 7/63 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz amikor középsuliban reggel 0. órára jön be a dagadt csaj az ajtón és akkorát böfög hogy még Fekete Laci is elszégyellné magát, és utána azt mondja: ahh visszaköszön a stella. Na az undorító.
2012. jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 BlackSword ***** válasza:

Miért lenne gáz??? Az igényesség nem az elfogyasztott italban van, hanem a viselkedésben...


És ha egy picit elkalandozhatok, akkor régen a sör igen csak jó italnak számított, főleg abban a korban, amikor a víz még nem volt mindig iható...


Másrészt ha egy csaj sört iszik, abból következtethetsz valamire... Szimpibb, mint a mindig vodkát vedelő részeg ribik...

2012. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:
XD XD XD hát az tényleg "szép" lehetett
2012. jún. 7. 10:08
 10/63 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 8-as!


Régen bort ittak, ha rossz volt a víz minősége, lásd Jézus korát!


A bor jó választás egy nő részéről, vagy egy kellmes női ital, de tömény , vagy sör.... kiábrándító!


28/F

2012. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!