Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy csaj sört kér?

Figyelt kérdés
Szóval szórakozóhelyen egy srác meghívja egy italra,és először vodkát kér,aztán meg mikor a pasi 2.jára is venni akar neki valamit,akkor sört kér.
2012. jún. 7. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 Johnny B. Goode ***** válasza:
29%

Még a végén kiderül, hogy a sörszagú nő az igazán nőies és igényes...


Tessék tudomásul venni, hogy vannak nőies és férfias dolgok, ha nem lenne, akkor szükségtelen lenne ez a szókapcsolat.


Véleményem szerint a sör elég alpári ital nőknek, elvileg egy nő finom, nőies és tiszta, csupa kellem (volt régen).

A sör valahogy nem passzol ebbe az én felfogásom szerint.

Ez a véleményem, mint nektek a sajátotok.


Ma már az a felfogás, hogy élvezd az életet, neked legyen jó, a többi nem fontos.

Ezért tartunk most itt, ahol.

2012. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem is a No igyon amit szeretne. Felolem ihat almalevet, sort vagy sima tomenyet is. A lenyeg ,hogy ne lassam rajta, annal undoritobb nincs mikor a tini pics@k dolongelnek meg hanynak az udvaron a szesztol.
2012. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:

Ez az én véleményem, és nincs ezen mit túlragozni. Ha egy olyan nőt látok, aki a kocsmában, szórakozühelyen ül a férfival és söröznek, a gyomrom kifordul. Nekem a büdös életben nem kellene egy olyan nő, mert férfiasnak találom.


A legprimitívebb dolog, amit egy nő tehet!Meg a cigaretta. Lehet bármilyen szép egy nő, maximálisan fényét veszti nálam, ha így él.


28/F

2012. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:

Johnny barátom!


Látom osztozol a véleményemen.


Én azt nem értem meg, hogy mit nem értenek azon a hölgyek, hogy a sör egy igénytelen ital egy nőnek. Az a férfiaknak való.

Kiöltözhettek bárhogy, lehet 2 kg smink rajtatok 1 liter parfümmel, soha nem keltenétek fel az érdeklődésemet, ha büzlene rólatok a sör szag, ami igen csak jellegzetes illatú.


28/N

2012. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
Dopeman megmondta már. "A mai csajok többet szívnak mint Stohl többet isznak mint én."
2012. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:

Felsorolom a nőies italokat akkor: víz, gyümölcslé, tej. A többi ugyanis mind "szagosít", fentebb pedig férfitársam a szagot kifogásolta.

Érzek itt 28/F részéről némi sznobizmust.

2012. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
#34: értem, tehát a sör szag illatos? :D Szerinted egyébként egy nő jobban tolerálja a szagokat mint egy férfi?
2012. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
Biztos megkeseredett barátnő nélküli férfiak vagytok. :D Ha soha nem kellene egy nő, aki rá mer nézni egy sörre. Bezzeg koktéltól, vodkától berúgva ténferegve a nézeteitek szerint nőies.
2012. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
#34: hm... te most akkor mégis nő vagy?
2012. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel ne egyen a nő hagymát, mert az is büdös :D:D Viccesek vagytok :)
2012. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!