Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy csaj sört kér?

Figyelt kérdés
Szóval szórakozóhelyen egy srác meghívja egy italra,és először vodkát kér,aztán meg mikor a pasi 2.jára is venni akar neki valamit,akkor sört kér.
2012. jún. 7. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:

cigizni nem cigizek,nem is fogok...

de nem értem.. egy csajnak muszáj mindig nőiesnek lennie???mert az vagyok,kinézetre:nagy mellek,kerek popsi stb... hangom is eléggé szép,nőies (ezt szokták mondani,nem én találtam ki)Viselkedésre inkább félénkebb,néha pirulós,de nyitott aranyos.Na nem fényezem tovább magam. XD A lényeg hogy látszik rajtam hogy nőnemű vagyok,nem cigiző,alkesz,igénytelen tahó nő.Akkor annyira nagy baj hogy van néhány férfiasabb dolog is bennem??pl.:hogy szeretem a sört,nem szoktam sírni,stb.?És arra mit szóltok ha egy nő focit nz a tv-ben?Az is szörnyű és igénytelenség,mert az a férfiaknak való??? XD az persze már nem baj...

2012. jún. 7. 10:42
 42/63 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért találták ki, nehogy a nők megigyák a föld sörkészletét a férfiak elől :D
2012. jún. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
42- XD van benne valami
2012. jún. 7. 10:45
 44/63 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz.

Meg miért lenne férfias ital a sör? Még az ókori Egyiptomban is söröztek a nők.

Azért sör és sör között is van különbség. Nem mindegy, hogy műanyagpalackos Kőbányait iszik valaki, vagy mondjuk egy belga trappista sört.

2012. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem undorító h egy élőlény aki pénisz nélkül él sört mer kérni!Főleg h még egy szórakozó helye?Mit képzel ez magáról?Csak annyi lenne a dolga mint minden rendes nőnek h megissza azt az olcsó szar vodkát amit fizetsz neki majd szétdobja a szépen leborotvált lábait mint minden rendes nő , szerintem következőre ha sört kér inkább vágd pofán és kötözd ki a radiátorhoz majd hagyd ot 2-3 hónapot majd megtanuilja h mit igyon és mit nem!
2012. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
93%

Pfuj, még ránézni is rossz, nő sörrel:

[link]


Bezzeg a férfi:

[link]

2012. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
Akkor ne néz rá :D annyi eszed van, mint egy kőnek, ha ilyen alapján ítélsz meg egy nőt.
2012. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:

46-os vagyok.

Ez csak irónia akart lenni azok felé, akik szerint egy nő, aki sört iszik nem nőies. ;)

2012. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:

Nők is ihatnak sört, csak ne üvegből, hanem előtte töltsék ki pohárba. Az pedig hülyeség, hogy "szagosít", mivel a bor, pálinka, tequila szintén. Nincs szagtalan alkoholos ital.

Itt van pár kép, hogy mennyire "nem elegáns":

[link]


[link]


[link]


És ezeket a lányokat is csak bottal piszkálnám, mert sört isznak:

[link]

[link]

2012. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 Johnny B. Goode ***** válasza:

Lehet témázni itt össze-vissza, ha értetlenek vagytok.


"Szerintetek gáz ha egy csaj sört kér?"

Azt hittem, hogy ez felhívás arra, hogy leírjam a véleményem és ne hasonuljak a többihez, de nyilván félreértettem...


Egyébként meg, aki azt írta, hogy biztos nincs csajom, pár hozzáfűznivaló:


- semmi közöd hozzá, ráadásul primitív a megnyilvánulás

- 6 éve élek kapcsolatban, 2 éve vőlegény vagyok

Itt le is zárnám a magánéletem irkálását, nem ide való...


Továbbra is kitartok amellett, hogy a sör nem nőies ital.

Rock koncerten, motoros találkozókon, ilyesmi helyeken elmegy, ott az a szokás, én szeretek normális más fajta helyekre járni és ez a véleményem, ha otthon toporzékolva szitkozódtok is.

2012. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!