Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy csaj sört kér?

Figyelt kérdés
Szóval szórakozóhelyen egy srác meghívja egy italra,és először vodkát kér,aztán meg mikor a pasi 2.jára is venni akar neki valamit,akkor sört kér.
2012. jún. 7. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:

Én mindig sört iszom, sajnálom ha ez egyesek számára gáz és teljes mértékben távol áll a nőies viselkedéstől. A vodkát utálom, már a szagától is rosszul vagyok, a koktélok meg piszok drágák, ha valaki meghív italra nem az a célom, hogy akkor most a gatyája rámenjen erre. Szeretem a sört, remélem ennél visszataszítóbb tulajdonságom nem lesz :)


19/L

2012. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
Én sörözni szoktam, a többi alkoholos ital nem igazán az én világom. Szerencsére eddig egy férfit sem zavart, sőt..a baráti/haveri köröm 90%-a férfiakból áll. A párkapcsolataimban sem jelentett ez sosem problémát.
2012. jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

Milyen korlátolt emberek írogatnak ide, el sem hiszem.

Világéletemben imádtam a sört, és mégse tartottak soha alpári, közönséges nőnek, sörszagú sem szoktam lenni, és hangosan böfögni sem szoktam.

Abszolút természetes lány vagyok (fehér bőr, nulla smink, egyéb festék, szolid ruhák, kedves természet blabla), a finom borokat is kedvelem, stb.

Szóval aki szerint csak azért, mert szeretem a sört, nem vagyok nőies, tehet egy szívességet :D

Amúgy csak úgy halkan megsúgom, hogy Erzsébet királyné is imádta a sört, márpedig rá végképp nem lehet mondani, hogy alpári nő lett volna. Erről ennyit.

2012. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
100%

A sör lehet, valóban nem a legnőiesebb ital, de lehet nőiesen fogyasztani, másrészt meg szeretem, ha egy nő szereti a férfias dolgokat is. Azt szeretem igazán, ha egy nő tudja mit szeret inni; számomra sokkal pozitívabb, ha azt mondja, meginna egy sört, mint ha kér egy bacardi-kólát, vagy egy cherry-almalét mondjuk. Nekem egy baromi pozitív dolog, hogy ha társaságban koccintani kell, akkor a párom Unicumot kér, nem csokilikőrt, mert ő az ízeket szereti, nem a cukrot.


Valóban elegánsabb látvány, ha egy lány borozik, de ha csak azért issza mert nőies, miközben utálja, attól nem lesz igényes, csak pózer. Amikor odaáll a pulthoz, és azt mondja, egy pohár édes vörösbort kér, AKKOR igénytelen, nem akkor, ha sört iszik (a sör NEM igénytelen ital, csak a mi országunk nem sörös, így a sörivás színvonala alacsonyan van). Nem egy lány haverom volt, akik boroztak minden buliban, vették a jó kis dankópistát, és ha tehették, itták borospohárból. Ez pózer sznobizmus, k*rvára nem igényesség.


Jómagam azért nem borozom szórakozóhelyen, mert általában a kiszolgálás alapja, hogy a legkommerszebb palackos bort kapod, szép borospohárban, a sör mellé behűtve. Ha megkérdezed milyen bor van, azt mondják, száraz meg félédes. Ha fröccsöznél, akkor a folyóbor meg a jó öreg tesco koccintós tablettás színvonal, amit bornak nevezni rágalom (és a sznobizmus csúcsa, amikor az ebből készült fröccsöt szép talpaspohárban kapod, de ezt már kommentálni sem tudom). Ha egy borkedvelő és bortermelő országban egy nőnek ez megfelel, AKKOR igénytelen, nem akkor ha sört iszik...

2012. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, de csak az ostoba társadalmi elvárások miatt... Mert ha egy csajt sörre hívok meg, akkor azt hiszik, h csóró vagyok és nem tellik a (olykor 4-szer, 5-ször drágább) koktélra.
2012. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.

Én soha nem hinném emiatt senkiről, hogy csóró. Inkább örülnék, hogy ezek szerint nem vagy elviselhetetlenül korlátolt sznob, aki szerint muszáj méregdrága koktélt innom, amit nem is szeretek, csak azért, mert "nőies".

2012. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
#50: kicsit túlreagálod a dolgot, jelen pillanatban épp te tűnsz toporzékolónak :) A nők szerint és a legtöbb férfi szerint semmi kivetni való nincs abban ha egy nő sört iszik, neked meg más a véleményed, oké. Szerintem például csak egy korlátolt férfi tud ilyenen fennakadni, de ez csak az én véleményem, amihez pl ugyanannyira megvan a jogom mint neked a sajátodhoz :)
2012. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdésre a válasz egyszerűen az, hogy attól függ, hogy hol kéri. :)

Ha egy kiskocsmában a haverokkal leugranak meginni valamit és persze nem üvegből megiszik 1 pohár sört, vagy strandod, fesztiválon stb., az szerintem rendben van de, ha mondjuk teszem azt elmennek egy bálba (hirtelen nem jutott más az eszembe) ott azért ne egy pohár sörrel jelenjen már meg :D.

Aki szerint pedig ez nem nőies, annak csak annyit tudnék mondani, hogy szerintem a nőiesség nagyon nem azon múlik, hogy sört iszik egy szórakozóhelyen a hölgy, vagy egy koktélt de, ha neki ezen múlik, akkor szíve joga. Láttam én már koktélozó nőt, akiben egy csepp nőiesség sem volt, nem ezen múlik sokkal inkább a viselkedésén, én így gondolom.

2012. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:

*strandod helyett strandon

:D

2012. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
Én maximum 1 italt fogadnék el, lehet fura, de én úgy gondolom, hogy ne költsön már rám több ezer forintot úgy, hogy most lát életében először... :D Kérdésedre válaszolva pedig azt kérek, amit akarok. Ha nem tetszik neki, akkor majd keres olyan lányt aki nem sört kér :D Amúgy meg csak a gyümölcsös söröket szeretem, azt is csak ritkán iszom :D 24/L
2012. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!