Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rontja meg a barátságot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rontja meg a barátságot, ha kimondjuk ami úgyis nyilvánvaló?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem is megrontja, de legalábbis megakasztja. Elmondtam egy nagyon jó fiú barátomnak, hogy többet akarok tőle barátságnál, ő azt mondta, hogy csak barátságot akar, de mindig is tudta, hogy én mit akarok. Semmi gond nem volt ezzel, megértettem, megbeszéltük hogy ez így oké.


Eddig viszont szinte napi szinten beszéltünk, hetente többször találkoztunk, most meg alig-alig váltunk akár üzenetet is. Én nem értem, ha úgyis tudta, hogy mi a helyzet, mit akarok, akkor mit változtat ezen, ha megbeszéltük, miért nem mehet ugyanúgy tovább a barátság? 25/l


2012. jún. 8. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a gyáva emberek menekülnek a döntések elől. De örökké nem lehet...
2012. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennek az oka az is lehet, hogy kölcsönös, de valamiért nem szabad, és bár tudta, kimondva csábítód és esetleg tudja, hogy nem tudna nemet mondani.


23/N

2012. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert gondolom senkinek sem jönne jól egy olyan "barát" aki szerelemes a másik félbe..
2012. jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2. Ez lehetséges, de akkor ezt is elmondhatta volna. De lehet, hogy az első válaszolónak van igaza és csak gyáva,. :)


3. De pont ez a lényeg, hogy ezt eddig is tudta, mégis megfelelt egészen eddig egy ilyen barát. Ráadásul mondtam, hogy nekem jó a baráti viszony, nem lesz semmi gond. Nem értem ezt, de most már nem is nagyon kérdezhetek rá nála, nem akarok ennyit lovagolni a témán.

2012. jún. 8. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltál már fordított helyzetben? Akkor értened kellene.
2012. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még nem voltam. De akkor ezek szerint te érted, szóval miért?
2012. jún. 8. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen voltam már ilyen helyzetben és nagyjából értem. Egyrészt hiába tudod, amíg nem mondja ki addig nem valódi. Önző dolog de addig nem kell elhinni, lehet, hogy csak rosszul értelmezted, addig nem valóságos. Másrészt amíg nem szól, addig talán neki sem olyan rossz. Ha már elmondta, akkor valami célja általában van. Azért valljuk be a legtöbb ember nem olyan hősszerelmes nemes jellem, hogy elmondja mit érez de ettől függetlenül hajlandó ugyanúgy barátként boldoggá tenni a másikat, nem vár semmit, feláldozza magát.

Látod te is kicsit önző vagy, hisz arra nem gondolsz hogy neki kellemetlen lehet. Hiába érted meg a dolgot, neki akkor is kellemetlen, hogy te szerelmes vagy belé ő meg nem viszonozza.

De az is lehet, hogy valami teljesen más baja van az életében vagy veled.

2012. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!