Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves fiúk! Ti vártok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk! Ti vártok a tökéletes lányra, de ribancokkal jártok! Ez most, hogy van.!?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 11:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, az általánosítás nem mindig rossz dolog. :)
2012. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Tudod én itt rohadok egyedül még mindig 22 évesen, mert a rendes lányok sz@rnak rám, a rib@ncok meg nem kellenek, mert náluk még annyi esélyem sem lenne, ugyanis nem vagyok egy húde menő jóképű, magas, izmos macsó.


Másrészt viszont dugni mindenki szeretne már, függetlenül attól, hogy jó vagy rossz fiú. Én ezért mennék bele egy rib@nccal is egy kapcsolatba,ha végre kellenéék egy szebbnek.


Nincsenek már se kedves fiúk, se kedves lányok. Én már nem hiszek ebben a marhaságban, egy ideje én is átváltoztam, volt egy lány, akiről azt hittem az igazi, de rá kellett jönnöm, hogy ő is pénzéhes, csak a legjobb hapsira vadászó kis cafka. Kiábrándultam az egész női nemből és már csak dugásra használnám őket. Ez van. Pontozzatok le. Azóta sem találtam egy lányt sem, aki megcáfolná, hogy érte érdemes küzdenem és megbecsülnöm őt.

2012. jún. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hozzátennék annyit, hogy ez régen sem volt másképp.


Ami miatt sokan azt hiszik, hogy másképp volt, az a kortárs szépirodalma, esetleg film-, szeneművészete és az az érzés, amit legtöbbünk érzett...a szerelem. Szerelmesnek lenni jó, amíg az egész össze nem omlik. Olyan, mint egy mánia.


A sírig tartó szerelemben nem hiszek, de hiszek abban, hogy az emberek boldogok lehetnek egymással, ha van kölcsönös tisztelet, megbecsülés és egy kis ész. :)

2012. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Nem irigykedem!Sosem irigykedtem senkire..Az az emberek rossz tulajdonsága.

A másik láttam itt egy kérdést,hogy én miért nem érzem magam annak?Pl azért mert nálam a szex kézben jár a szerelemmel,és nem kavarok minden héten más pasival!

Nekem is lehetne minden hétre más pasim,még sem kell..Minek?Kihasználni senkit sem szeretek.

2012. jún. 12. 11:16
 25/25 anonim ***** válasza:

"Nem irigykedem!Sosem irigykedtem senkire..Az az emberek rossz tulajdonsága."


Miért te mi vagy?


"A másik láttam itt egy kérdést,hogy én miért nem érzem magam annak?"


Fogalmazzuk át ,azzal hogy normális vagy ettől miért kéne egy pasinak térdre borulnia előtte?


"Pl azért mert nálam a szex kézben jár a szerelemmel,és nem kavarok minden héten más pasival!"


Nem? Zsír ,szobrot állítunk neked.


"Nekem is lehetne minden hétre más pasim,még sem kell.."


Szóval egy pasit sem tudtál tovább marasztalni egy éjszakára se.



"Minek?Kihasználni senkit sem szeretek."


Szóval ha szexeltek egyet azzal miért is használod ki a delikvenst?


Nem a pasik szokása egy numera után 50 éves boldog házasságról házasodni.

2012. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!