Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mi a fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a fontos egy fiúba? Mi az ami megfog? Mi ami semmiképp? 15F

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 23:49
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
67%

Igen, tudom. Én máris fedeztem fel benned értéket: értelmes ember vagy, nem érted félre a dolgokat és ami fontos, próbálsz haladni, megoldást találni.

De túlzottan sem okold önmagad, az is visszafoghat.

Jó, ha valaki felfedezi a negatívat önmagában, de csak azért jó, mert ez az első lépés a változáshoz. :)

Különben én sem vagyok mosolygós, nem azért szeretnek az emberek (jó ideig sokat voltam egyedül, bár akkor nem is nagyon volt szükségem senkire).

Hanem, ha megismernek, akkor próbálok korrekt, megbízható lenni. Ebből is ered, hogy jól kijövök a laza, könnyed emberekkel is (mivel próbálok mindent pozitívan megközelíteni, nem "túl komolyan" venni)- de azokkal is, akik komolyak, mélyen gondolkoznak, el lehet velük az élet nagy kérdéseiről beszélgetni.

2012. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Legyen magas, kedves, tisztelje a lányokat, legyen önbizalma, biztonságba érezzem magam mellette.

Ami taszító: Ha nagyon menőnek hiszi magát, nem tiszteli a lányokat, vagy ennek az ellentéte ha túl csendes, félős, és olyan lányos jelleme van.

2012. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
34%
Mert a lányos jellem csendes, félős? LOL
2012. nov. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Hát én nem értem ezt,itt vagyok pl. én,nyitott voltam az emberek felé,mégsem jött össze semmi komolyabb egy lánnyal sem.Pedig én is nagyon sokat próbálkoztam is,na most ha egy embernek nem volt ilyen téren szerencséje,és ilyen szinten nem jött össze neki,kérdezem én,hogyan lehetne ezek után még az,hogy legyen önbizalma,és ne legyen,csendes meg félős?Jó nem vagyok egy adonisz,de tudom a saját értékeim,és a visszajelzésekből is az jött le,hogy azért ami vagyok az nagyon is jó,csak kívülről ezt nem látják.Kérdezem én,erről ki tehet? A visszajelzések szerint:kedves,aranyos,udvarias vagyok,adok magamra,tehát azért igényes is vagyok.Ezenfelül persze picit visszahúzódó is,fentebb leírtak miatt.De pl. én szoktam takarítani itthon az egész lakást hétvégente,főzni is tudok,nem úgy,mint egy profi szakács,de azért van sütnivalóm.Ezzel szemben még sincs senkim már elég sok év óta.Pedig eljártam bulizni,elvoltam mikor tudtam,jóba vagyok nagyon sok emberrel,ismerőssel stb.

F/21

2012. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
34-es, légy türelmes. A mostani párom nagyon hasonló hozzád! :) Neked is össze fog jönni előbb-utóbb. :)
2012. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Kedves 35-ös! Mást nem is nagyon tudnék csinálni. :D Meg ha idáig kibírtam,akkor szerintem elég türelmes vagyok :D
2012. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Ne legyen bunknó, legyen vicces, ne idegesítsen, legyen kedves és nézzen ki átlagosan 14/L
2012. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Jó nagy f..z kell nektek, ennyi


Ha nincs, helyben megcsaltok minket

2013. júl. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket biztos mint te kedves utolsó.
2013. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!