Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mi a fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a fontos egy fiúba? Mi az ami megfog? Mi ami semmiképp? 15F

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 23:49
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
ja és persze ha velem van akkor ne tegye magát facebookon a lányoknak :)) nem muszáj hogy igazi hősszerelmes lovag legyen, de a romantikára legyen nyitott :) kb ennyi :) előző voltam.
2012. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 wiWell ***** válasza:
100%

Az eddigi válaszok nagyon jók. Még annyi, hogy legyen jó illata, viszont az taszít, ha kolnivel próbálja palástolni a testszagát.

És legyen onmaga, mert szép és jó hogy leírtuk ezeket dolgokat, de ha valaki nem romantikus meg lovagias akkor hiába fogja azt a vonalat eroltetni.

2012. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
a kisugárzás a fontos és az összhatás :) a semmiképp kategória az a nagyon tapló csak szexre hajtó..
2012. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
34%
A hang az azért elég gáz elvárás, mert van akinek szar hangja van. Van akinek furcsa, van akinek meg olyan lágy, kevésbé férfias, enyém nem ilyen,inkább csak furcsa, de akkor is ez tipikusan az,amin nem lehet változtatni sajnos. A másik meg a mosoly. Vannak olyan emberek,akik képtelenek mosolyogni, mert lelki problémáik vannak, de mégis vágynának nőre, aki majd talán felvidítja őket. Akkor azoknak is kuss van? Elég szomorú. Akinek mondjuk annyira ro-hadtul sötét a jövője,hogy ez teljesen depresszióba sujtja, és egy állandóan szomorú tekintete van, de mégis jó ember, igényes nomrális kinézettel, az akkor már mehet is a szemétbe. Ez az állandó jókedv igény is olyan teljesíthetetlennek tűnik legtöbbszőr. Főleg idehaza aztán igencsak ugrálnak az emberek a jókedvtől meg az elégedettségtől, a bátor új jövő miatt hahhha.
2012. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak olyan emberek,akik képtelenek mosolyogni, mert lelki problémáik vannak, de mégis vágynának nőre, aki majd talán felvidítja őket. Akkor azoknak is kuss van? Elég szomorú."


Nem, ha tényleg jó ember és próbál is valahogy változtatni a depresszióján.

Mert ha nem próbál, akkor a nő, aki segíteni szeretne neki, szintén belecsúszhat mellé.

Hiszen ilyenkor sehogyan sem jó: ha nem tudja felvidítani, akkor milyen jogon legyen már ő maga (a csaj) vidám? Ha a pasi azt várja, hogy vele együtt sajnálják önmagát, egy idő után sz.r lesz a másik élete is. Ha meg mellette vidámkodik, jön a "te nem figyelsz rám, érzéketlen vagy, teszel rám, nem értesz meg!"

Az más, ha tényleg fel lehet vidítani, szép lassan ki tud mozdulni a negatív állapotból.

Bár így kapcsolatot kezdeni nagyon nehéz. És ne hidd, hogy egy nőnek könnyebb.

Hacsak nincs vészes önbizalomhiánya, egy férfi sem szívesen pátyolgat egy önbizalom hiányos, depresszív nőt.

2012. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

És nagyon fontos, hogy ilyenkor nem az adott nőt kell okolni. Itt az oldalon sok férfi panaszkodik, de amikor egy nő másnak tűnik, elbeszélgetne velük, "bosszúból" rázúdítják mindazt a negatívumot, amit a többi nőről tapasztaltak (hogy rajta legalább törlesszenek). Volt, aki konkrétan le is írta, hogy élete további célja a nőkön való bosszúállás.


Aztán egy ilyen kompenzáló alak csak igazolni fogja önmagát, nekem is volt dolgom hasonló kötekedővel: persze, hogy nem tartott sokáig. Így megint oda jutott, hogy csak nem kell a nőknek...(megjegyzem: látszólag kedvesnek akart látszani, és hangsúlyozta, ő mennyire jó ember, rendes, szolid, nem "rosszfiú", de esküszöm egy rosszfiútól nem kaptam még soha annyi odapiszkálódást mint ettől a békétlen embertől- sőt, a rosszfiúk néha kapcsolatban nagyon is szelídek :)

2012. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Jah, akkor te vagy az a 30 as leányzó, akivel azt a szerencsétlent okítgattuk multkor a külső alapján választós topicban ugye? Te jókat írsz, felpontoztalak, hogyhogy még nem kúszott fel a 81% od! :)

Amúgy meg egyszerűen az embereknek előítéleteik vannak. Eleve a nők zöme esélyt sem ad a rosszhangulatú, mogorva tekintetű fickóknak, akik arra vágynának hogy fel legyenek dobva a nénik által. Azok meg félnek, kerülik egy idő után őket. Senki nem gondolt arra,hogy az ilyeneket lehetetlenség volna kirántani a lelki feketelyukból. LEeht,hogy pot az hiányzik csak igazán az életemből ,amit egy kicsi nő meg tudna adni.

2012. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
67%

Én mindig próbáltam (nem csak ezen a téren) nyitott lenni. Valójában nem is igazán láttam ilyen szempontból "reménytelen" embert, úgy voltam vele, hogy nem lehet az olyan rossz, (mármint a helyzete), csak lehet benne, az életében találni (saját magának) valami értékeset, amire büszke lehet.

De bizony, előfordult, hogy sok embert többre értékeltem ebben, mint ő önmagát.

Köszi, hogy felpontoztál, valószínűleg mások meg (akik önigazolódni akarnak és már nem nyitottak a pozitív megközelítésekre) le szoktak.


Szerintem te az vagy (nyitott) és alapvetően kiegyensúlyozott szemléletmóddal rendelkező. Ez lenne a lényeg. Még a nehézségek ellenére is nyitottnak maradni.

2012. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Igen, sok embernek előítélete van, nőknek férfiaknak egyaránt. A nők nem adnak esélyt, a férfiak meg (mármint a depresszívek többsége) már előre eldöntik, hogy a nők úgysem adnak majd nekik esélyt és ez sugárzik róluk.

Ördögi kör, melyet kölcsönösen generálhatnak és amelyből nehéz kitörni, elismerem.

2012. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy így gondolod, de tudod, ott vannak a gondok, hogy /más is elismerte/ írásban jobban ki tudom fejezni a gondolataimat, az érzéseimet, elveimet, mint szóbeli kommunikációban. Ez itt a gond. Bár elég keveset szoktam beszélgetni, meg az olyan szituáció függő, nem vagyok egy társas lény, és nekem sötét a jövőképem, full depressziós vagyok, elég unott mogorva pofával szoktam közlekedni, mosolyogni sose szoktak látni. Ezért sokan távolságtartóak is, azt hiszik, valami anyagyilkos állat vagyok. Pedig /ezek szerint/ te is fel tudtál fedezni bennem valami pozítívumot. Kár hogy kevés az olyan nő mint amilyen te vagy, egy korrekt elvárásokkal élő, helyes ember. Bár azért be kell látni, felém is nyitottak az évek során, de én elcsesztem, elhibáztam, szóval a probléma oroszlánrésze mégis bennem keresendő. CSak tudod átlátni, megfogalmazni egyszerűbb ,mint meg is valósítani!
2012. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!