Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mi a fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a fontos egy fiúba? Mi az ami megfog? Mi ami semmiképp? 15F

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 23:49
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
23%
Pénz ami megfog. minél több van neki belőle annál szerelmesebb vagyok a fiúba!
2012. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek más. nekem pl nincsenek konkrét elvárásaim, mert mindenkinek más "áll jól". ami fontos: ne drogozz, és ne legyél alkoholista
2012. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim válasza:
100%

ami jó - őszinte, romantikus, figyelmes

és ami nem - megcsal, buz*i, fogadásból van velem

2012. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. az teccik ha egy fiù őszinte és ha bármit elmond, hisz nem kell szégyelje magát. Mi lányok szeretjük ha egy pasi nézz is ki valahogy, na meg ha kicsit izmosabb..azt se bánjuk. Ja s a perverzség is fontos tulajdonság.
2012. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:
100%
az 1. és legfontosabb h szeressen 2. ne hazudjon 3. legyen humora, a pénz meg a többi ilyesmi nem számít (de azért nem árt ha van ;) )
2012. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Ami megfog: őszinte, kimutatja az érzelmeit (nem túl nyálas) és beszél is róla, legyen egyénisége.


Ami taszít: ha másolja a többit (bármiben), primitív, negatív dolgokkal próbál kítűnni, komolytalan (ezt úgy értem, hogy mindent elhülyül, egy viszonylag komolyabb beszélgetést nem lehet vele lebonyolítani)


14

2012. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Szinte mindenkiben más az ami megfog..volt hogy a nagy szem, a szép mosolya, csillogó fogai, jó testalkata de volt, hogy a hangja volt az ami megfogott...


Ez szerintem megint egy olyan dolog ahol tudunk általánosítani, de mindenki másért más:)

16/L

2012. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

1. Kb. leírta, hogy mi. A főzni tudás hatalmas pluszpont, nagyon szexinek találom! :)

És nekem bejön, ha picit kisfiús, szégyellős. :) De nem úgy, hogy önsajnáló és megutálta a lányokat (kb. ez a típus a "jaj én szegény, a gonosz csajoknak a bunkók/pénzesek kellenes"- mert ez nem a szégyellőssel, rendessel, hanem a kötekedővel egyenlő!) :)

2012. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

legyen közvetlen, nyitott es humoros!!

Ez nagyon fontos!!

:) 16/L

2012. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

megfog a szeme, a mosolya :) megtartanak a belső tulajdonság (ha vicces, nem bunkó, vagy nagyképű).

ami semmiképp, azok a rossz tulajdonságok (nyilván nekem is vannak, de azt ha valaki egy bunkó paraszt, nem lehet elfogadni :))illetve ha dohányzik az illető :)) nem jó dolog hamutartót csókolgatni, szerintem. :) kizáró ok nálam, lehet akármilyen helyes :D

14L

2012. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!