Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti kezdenétek/kezdtete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti kezdenétek/kezdtetek már olyan pasival, akinek volt barátnője/felesége?

Figyelt kérdés
Nem ítélkezni akarok, csak kíváncsi vagyok, hányan vannak úgy vele, hogy számukra nem okoz ez gondot, ha az illető férfi már foglalt. Csak őszintén!
2012. jún. 14. 15:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nekem is olyan barátom van, akinek van másik barátnője...
2012. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

hogy tudok tükörbe nézni? hehe. az emberek mindig felállítanak magukban ilyen normákat, hogy másoktól mit várnak el. aztán ha egyszer neadjisten velük is megtörténik, csak utána veszik észre, hogy mennyire nevetségesen egyszerű utána belenézni a tükörbe. ez csak azért van, mert az ember magában ismeri az indítékokat meg az okokat... úgyhogy lázadozhatsz itt, meg ítélhetsz el bárkit, csakhogy ettől még senki nem lesz rossz ember szerintem. nem a tettei alapján kell megítélni valakit, főleg nem egy ilyen tette alapján. ha te mégis ezt teszed, hát elég felszínes vagy.


ha veled nem történt még meg, az jó, de honnan tudod, mit hoz az élet? és nekem ne mondd, hogy te tuti, hogy nem mennél bele ilyesmibe. én is ezt mondtam magamról kb 1 évvel ezelőtt, hogy én bizony sosem leszek szerető, és én is elítéltem azt, aki ilyesmire vetemedett. én lepődtem meg a legjobban, hogy mégis megtettem.

2012. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben, kedves utolsó. Összeszedtem a gerincem és elmondtam a srácnak, hogy vagy a barátnője elé állunk, vagy én állok... tovább. Persze az "urakat" értem meg talán a legjobban ilyen helyzetben, hiszen jó dolog az egyik helyen a langyos vízben evickélni, a másik helyre meg szexért járni, de megint csak nem tudnék olyan emberrel élni, akinek annyi vér sincs bizonyos részeiben, hogy odaálljon a "barátnője" elé és elmondja, hogy mi a helyzet. Az meg, hogy kinek mennyire könnyű egy ilyen után/közben tükörbe nézni, azt hiszem, attól függ, kibe mennyi gerincet neveltek. Nem, nem ítélek el senkit, nem az én dolgom. Majd az élet elintézi, hidd el nekem.
2012. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A mi kapcsolatunk BŐVEN nem csak szexről szól. Sokkal több van benne. És azt is tudom, mi az oka, hogy miért nem hagyja ott a barátnőjét, és meg tudom érteni. A helyében én sem tenném. Helyes, ne is itélkezz, majd az élet ;) nem hiszek a karmában, szal annyira nem félek :)
2012. jún. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, mindig van egy nagyon fontos ok, amiért nem hagyhatja ott a barátnőjét... Szerintem mindegy is, mi az, a lényeg, hogy Te "bevedd" ez meg már megvan :) Félre ne érts, TÉNYLEG nem ítélek el senkit :)
2012. jún. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogyha szakitana. A bnojevel, akkor sem jonnek vele ossze :D max ilyen baratsag extrakkal :) szal ez ilyen erdekes helyzet.
2012. jún. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jaaaa, értem :) Az úgy megint más (ettől függetlenül én szólnék a barátnőjének, ha nem is direkt módon, de mondjuk egy névtelen e-mailben, vagy valami, hogy figyeljen oda, nézzen a srác körmére)
2012. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

szerintem a barátnője sejti ezeket. úgy értem nem ismerem, de másoktól, akik igen, úgy hallottam, hogy azért eléggé úgy áll a dologhoz, hogyha a srácnak ilyesmire van szüksége, akkor oké, csak inkább nem akar tudni róla.


de nem érzem, hogy nekem bele kéne ebbe avatkoznom. ha megtenném, simán kiderülne, hogy én voltam, mert eléggé titokban van tartva ez a dolog :D és akkor nem csak egy szexpartnert vesztenék, hanem egy nagyon jó barátot is. amit meg nem szeretnék :)

2012. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kezdtem pár hónapja találkozgatunk, felesége van és még gyerekei is :/ én 18 ő 37
2012. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!