Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik még igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik még igazi szerelem?

Figyelt kérdés
Persze kérdésem attól is függ, hogyan is definiáljuk az igaz szerelmet. Én az igaz szerelmet úgy értelmezem, hogy lehet ez közhely, de kölcsönös elfogadás, és nem akarom, hogy a másik kivetkőzzön magából. Sajnos annyiszor azt tapasztalom, hogy meg akarnak engem változtatni, én pedig szeretnék az maradni, aki voltam. Sajnos sokszor veszem azt észre, hogy mennyire a pénz a fontos. Ha már nincs autód, lakásod, vagyonod, akkor már nem is kellesz. Ha nem vagy elég kemény, igazi férfi, hanem lágyabb vagy, akkor ismételten a fentebb említett eset történik. Azt meg már le se merem írni, hogy a sztárocskák, lásd Megasztárosok, való világosok (direkt kis betűvel írom, hogy degradáljam). Ha ezek a követendő példák, akkor mi van a normális emberekkel? Egyre fontosabb a vadság, a brutalitás. Fent vagyok chat oldalakon, és elképesztőnek tartom, hogy mennyire igénytelenek az emberek. Mintha a nők vágynának arra, hogy megalázzák őket. Nem értem. És akkor arról még nem is beszéltem, hogy a mai lányok fél életüket bulikban töltik, drogoznak, isznak, dohányoznak. Ezekkel én egyikkel sem élek. Ráadásul fontos számomra a kultúra és a régi értékek tisztelete, szeretete. Szerintem a hasonlóságok vonzzák egymást és nem a különbségek. De hol találok még olyan lányt, aki a mai világban él, és nagyon érzelmes, nem buliról bulira jár. Szinte kilátástalan a helyzet, mivel már négy éve vagyok különböző társkeresőkön és a chat-et is használom. Harminc évesen már nem látok reményt arra, hogy valakit találjak. Mi a véleményetek erről? Kérem inkább ne 16 évesek írjanak. Köszönöm mindenkinek.
2012. jún. 17. 12:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"a gépzene meg számomra teljesen értelmetlen. Ezt szerintem úgy tudja élvezni az ember, ha előtte sokat ivott, vagy drogozott."

Naaa, ez azért így nem igaz!

2012. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

14:06


Pontosan! de azért nem vagyunk egyformák. Kinek a pap, kinek a papné

2012. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én sem találok magamnak senkit, annyira már nem is stresszelem magam rajta, de nem ülök otthon inkább elmegyek egy napokra bicajolni, többnyire egyedül, kb kéthetente összeülök két haverral és iszogatunk, és majd csak lesz valami
2012. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
igen van még igazi szerelem :) remény meg mindíg van. egészen addig amíg fel nem adja az ember. ezért nem szabad feladni ;)
2012. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Semmi baj veled! Egy más stílust képviselsz, és keresel, mint a fent említett. Ennek mások a színterei, jazz clubok, koncertek, könyvtár, könyvesbolt, akár egyetemi clubok (és nem nem az akarom mondani, hogy aki gépzenét hallgat az nem lehet egyetemista...) valahogy úgy érzem mégis túl jól ismered a másik világot... talán rossz helyen jkeresgéltél eddig. Remélhetőleg nem az a baj, hogy külsőleg pedig azok a lányok tetszenek csak, mert akkor tényleg nehéz dolgod lesz... vannak gyönyörű lányok mindkét "táborban", de másként szép mindkettő.
2012. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Utolsó válaszolónak mondanám. Akkor valóban nehéz dolgom lenne. De sokszor a szépség nem feltétlenül azokban a külső adottságokban nyilvánul meg, amivel egy discos vagy bulizós lány rendelkezik. Tudod azok a lányok nagy többsége rám sem nézne, emberszámba sem venne. Nem azt mondom, hogy soha nem néztem rá olyan lányra, de csak elméletben, valójában mást típust keresek. Sokszor az egyszerűségben rejlik a szépség. Úgy gondolom, hogy a legtöbb lány ma valahogy más karakterű fiút keres külsőre is, belsőre is. Ez nem feltétlenül az én hibám, persze lehet az enyém is.
2012. jún. 17. 19:32
 17/17 anonim válasza:
Persze, hogy létezik, csak épp kihaló félben vannak azok az emberek, akiknek ez az érdekük. Én sem értem a mai 'divatot', sőt, el is ítélem. Az pedig nagy igazság, hogy nem itt az interneten kellene keresgélned, mert szinte lehetetlen, hogy olyan lányt találj, akit keresel. Vagy csak én vagyok annyira maradi, hogy létezik még szerelem első látásra, és azt mind a két fél megérzi. Lehet hülyeségnek hangzik, de én beérem egy szál rózsával is, ha tudom, hogy a párom szívből adja, semmi másra nincs egyébként szükségem, nem is arról szól egy kapcsolat, hogy eláraszd a másikat minden ilyen pénzes földi jóval. Most lehet, hogy elítélsz, amiért még csak 16 éves vagyok, de szerintem igen is van esélyed még! :)
2012. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!