Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselik a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselik a férfiak a párjuk havi menzesz ciklusukat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mikor egy férfi együtt él egy nővel érdekelne hogyan éli meg mikor párjuk ebben szenved(ill nem szenved de kellemetlenül érinti) olyankor mit éreznek sajnálják...vagy esetleg mikor párjuk kimegy tisztába tenni magát undorodnak hiába szeretik őt... egy kiváncsi fiatal hölgy

2012. jún. 17. 19:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
33%
Ja es nalunk is van szex siman, ez nem okoz gondot!
2012. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Lekopogom, ha nem járna vérzéssel, nekem fel se tűnne, hogy megjött. Fájdalmat soha nem éreztem, talán 1-2 alkalommal valami nyomásszerű dolgot első nap, de max ennyi.


WC-re pisilni is jár naponta párszor az ember, azt jellemzően nem kérdezik meg, hogy épp milyen célból megy oda az ember.


Talán egy picit fizikailag gyengébb leszek, de ez szintén nem érinti a férjemet, mert amúgy sem én szoktam hordárkodni.

2012. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
az én férjem abszolút jól viseli... sőt, van hogy előtte cserélek betétet, mert máshol nem tudok, és mégsem undorodik vagy valami... ez az élettel jár, ha nő az ember... ha meg valakit szeretünk, olyan nem lehet hogy undorodom ettől vagy attól... lehet, hogy öregkorunkban egymást kell majd pelenkáznunk...és? van ilyen...
2012. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Ria6 ***** válasza:
100%
Én kegyetlenül fájok a ciklus alatt már műtötek is emiatt, de a műtét után is pl: segített fürdeni gyakorlatilag ő fürdetet,teljesen ellátott, pedig véreztem hiszen nőgyógyászati műtétem volt 2 helyen felvágták a hasam és átvágták a méhem is még kötést is ő cserélt. Semmi undorodás nem volt benne. A menstruációm alkalmával is gyógyszert hoz nekem, masszirozza a mellem, derekam ha megkérem sose volt undor érzete vagy ilyenek. Amúgy egy normális férfi ilyentől nem undorodik ez csak vér nem fekália. Ügyet nem kell belölle csinálni de ha kell segítsen, amugy ha azt akarod tudni; igen sajnál amikor látja hogy szenvedek mint a kutya mert őrülten görcsölök de nem ugrál körbe jajveszékelve, esetleg simogat és megkérdezi tud-e segíteni valamit hogy jobb legyen. Amúgy meg minden normális ember ha látja hogy a másiknak fáj föleg ha szerettéről van szó akkor sajnálja.
2012. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
18%
off: forró fürdöt?? hát attól jobban vérzel :|
2012. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A vőlegényem teljesen jól viseli, hiszen én sem csinálok nagy ügyet a menzeszből. Előtte egy héttel kábé kicsit hisztisebb vagyok, néha ok nélkül sírok, de ez szerinte aranyos. :)

Na pedig nem nagyon erős a vérzés (min az első 2-3 napban nekem), akkor szeretkezni is szoktunk.

2012. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:02


igen,pont ezért hamarabb ürül a cucc és nem tart hosszan,amúgy nem értem , hogy tapasztalati válaszokat hogy lehet lepontozni.

2012. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
a műtétes kommentelőtől kérdezném hogy miért kellett műteni? a görcsök miatt? mit mondtak mitől van ez?:/ én is nagyon szenvedek 1 tonna gyogyszer se hat ájultam is már el meg ügyleten is kötöttenm már ki emiatt:/
2012. jún. 17. 20:18
 19/25 anonim ***** válasza:

nekem a 2. nap a legrosszabb, de nem a fájdalom, hanem a mennyiség miatt.

olyankor elfogadja a párom hogy egész nap pihenek.

mondjuk nekem 3 nap alatt lezajlik, úgyhogy szerintem az abszolút kibírható. néha ha kell, elmegy gyógyszerért, de nem csinálunk különösebb ügyet ebből

2012. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szinte semmi változást nem okoz, úgyhogy ha nem mondanám, fel se tűnne neki (szex is ugyanúgy van ilyenkor is).

Ha nagy ritkán rosszul is leszek, szólok, és már repül is a gyógyszertárba fájdalomcsillapítóért :)

2012. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!