Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselik a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselik a férfiak a párjuk havi menzesz ciklusukat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mikor egy férfi együtt él egy nővel érdekelne hogyan éli meg mikor párjuk ebben szenved(ill nem szenved de kellemetlenül érinti) olyankor mit éreznek sajnálják...vagy esetleg mikor párjuk kimegy tisztába tenni magát undorodnak hiába szeretik őt... egy kiváncsi fiatal hölgy

2012. jún. 17. 19:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Amíg nem használtam fogamzásgátlót eszméletlen fájdalmaim voltak, volt, hogy ájulásig fájt a hasam, meg az ügyeleten kaptam éjszaka görcsoldó injekciót. Mi nem élünk együtt, akkor sem éltünk, de azért gyakran aludtam nála, de a napokat is szokszor együtt töltjük. Ilyenkor persze nála mentem el tampont cserélni. Ez tök természetes dolog, nem hiszem, hogy ettől egy ép gondolkodású ember undorodna. Látni nem látja úgysem. Amikor fájdalmaim voltak akkor megértően csak odabújt hozzám, simogatta a hasamat, próbált megnyugtatni, és tűrte minden idegbajomat, sírógörcseimet (bár én nem voltam hisztis menstruálós, belőlem a fájdalom hozta ki az ideget). Mióta fogamzásgátlót szedek azóta meg észre sem lehet venni, hogy megjött szinte. 2 napig vérzek, utána már csak tisztasági betét kell 1-2 napig. Idegbaj nincs, pattanások nincsenek, semmi menstruációval járó mellékhatás. Mi is szoktunk olyankor szexelni is, csak mi zuhany alatt. Amúgy aranyos, mert számon tartja a fogamzásgátlózást, mindig figyelmeztet rá, és tudja, hogy mikor kell abbahagyni, elkezdeni, és mikor jön meg... :)
2012. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Ria6 ***** válasza:
A műtétes vagyok Írtam neked privit ott kicsit diszkrétebb neked és nekem is.
2012. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szokott fájni olyankor a derekam, hányingerem van, fáj a fejem és levert vagyok az első 2 napban. Ilyenkor mindig "puhára vágyom", nézem a tévét munka és suli után az ágyból, csinál nekem fürdőt, hoz valami édességet. És ezek nagyon kedves gesztusok, nagyon figyelmes tud lenni.

21/L

2012. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A meleg enyhiti a fajdalmat azert veszek forro furdot.Szulesem elott nagyon fajt neha, volt mikor gyogyszerek sem segitettek, a forro viz pedig mindig.

Van aki melegvizes palackot hasznal.Szerintem ilyenkor senkit nem erdekel, hogy picit jobban verzik ha nem faj.

2012. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

amint kiejtem a számon, h megjött, már rohan le Advil-ért :D a tökéletes férfi :)

békén hagy, nincs orál hét :P

van, hogy az éjszaka közepén felébredek, mert annyira fáj mindenem odalenn. behozza a vizet, gyógyszert, vígasztal, stb.

nem undorodik semmitől, tudja hogy ez ezzel jár. szülés után még kiábrándítóbban fogok majd kinézni, szóval fel lesz készítve legalább :)

2012. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!