Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg lányok, nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lányok, nektek milyen az álomcsaj?

Figyelt kérdés
Nektek milyen lányok tetszenek, a lányos, fiús, vagy esetleg az abszolút androgün? És ha az első, inkáb a kislányos vagy nőies? Tudom, hogy tudjátok, az álomcsaj nem létezik, a szerelem nem ezen múlik, ezek csak skatulyák stb. De ha választanotok kellene, melyik lenne az? Korra is kíváncsi vagyok! Ja, és nem azért kérdezem, mert a válaszoknak megfelelően változtatnék magamon:)

2012. jún. 18. 00:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
73%

Hát nálam nincsen igazán külsőre kötve a dolog, a páromat belső alapján választom...de azért van, amit nagyon megszoktam nézni a nőkben :))

Gyengém a zöld szem *.* a világoszöld ^^ ez mindenkire igaz nálam :DD

Ha a lány csajos, akkor hosszú, egyenes barna haj, kevés smink (kihúzott szem lazán szemcerkával, meg kevés!! alapozó, bőven elég), átlagos alkattal.

Fiús lányoknál pedig a jelenlegi szerelmem a tökéletes *.* barna haj sok szőke melírral, zöld szem !! :DD, kb 160 cm, vékony, kicsit izmosabb, pici arc, pici száj, valami eszméletlen mosoly :$$, és nagyon vagány, laza, sportos külső :))

2012. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem a tündéri arcocska, szőke haj,barna szem ,törékeny testalkat , szép lányos öltözködés nagyon a gyengém. pláne ha ehhez egy tündéri belső is párosul...mostani kiszemeltem ilyen csak sajnos esélytelen a dolog:):( 18 l én sportosabb terastalkat vagyok,kicsit masszivabb de nőies/ lányos vagyok és fiatal fejem van avagy nem néznek 18 évesnek hanem 13-14 nek.butch belsővel..
2012. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
100%
19:00 picit magamra ismertem.. azt hiszem a lányos verzió alapján bejönnék neked :D Barna hajam van, nagy zöld szemem és a sminket is úgy használom, ahogy neked pont tetszik ;)
2012. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
100%
A 11-es válaszadónak üzenem, hogy én is zöld szemű vagyok, barna hosszú hajjal, blabla... de mivel kapcsolatban vagy, így lényegtelen :D
2012. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nőiesebb lányok jönnek be, de a fiúsabbakat sem vetem meg, nekem mindkettő típus bejön. A hosszú és a rövid hajú lányok is megtudnak fogni, a szem szín nincs úgy meghatározva nálam, ha megtud fogni akkor nekem mindegy milyen. A sminkelést ne vigye túlzásba és ne legyen egy plázacica. Valamiért nálam is kialakult egy olyan típus akit ha meglátok elolvadok- szőke haj, kék vagy zöldes szem, zömökebb testalkat- mint a hp-ből Luna Lovegood. Lehet hogy hülyén hangzik, de ez van.

(nekem hosszú sötét barna hajam és világos barna szemem van, hát én olyan közép-magasnak mondanám magam, a stílusom elég változó, ha olyan a hangulatom akkor nagyon nőiesen öltözöm vagy kicsit menőbben és ált. sötétebben)

2012. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
100%

Ha a külsőről van szó, és konkrét személyt kéne mondanom, akkor Karen Gillan. Eszméletlenül gyönyörű.


Öltözködésben, viselkedésben nem ragaszkodom a nőiességhez, magamat sem mondanám kimondottan lányosnak, de alkatra az tetszik, ha valaki szép formás, nem fiús. Nem kell vékonynak lennie és "tökéletes testűnek" ahhoz, hogy felfigyeljek valakire, engem elsősorban egy szép arc fog meg, és nincs is jobb a hosszú, lehetőleg sötét vagy vörös hajnál. :)

De egyébként valószínűleg nem válogatnék, ha valaki érdeklődne irántam és belsőre passzolnánk. :)

2012. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:

hm, én biszexuális vagyok, nőies, vékony típus , és ilyen lányok tetszenek nekem is. fiúsabb lányok közül csak kevés jön be, azok, akik olyanok, mint Shane az L-wordből.

Örülnék ha találnék ilyen hasonló lányt:)


25/N

2012. jún. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Amúgy ez off lesz, de egyébként szerintetek léteznek hosszúhajú butchok? Úgy értem, szerintetek lehet-e ezt mondani az alkatilag, "hajilag" nőiesebb, de öltözködésben, gondolkodásban fiús lányokra? Mert én ezen gondolkoztam, hogy szerintem felszínes dolog, hogy az elnevezés a rövid hajnál és deszka termetnél kezdődik... Mit gondoltok?
2012. jún. 20. 18:42
 19/73 anonim ***** válasza:
100%
amig járok valakivel, vagy szeretem, addig nekem ő az álom csaj :D :) 17/l szóval mindegy ^^
2012. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nőies világosbőrű, natúrsminkes, kislányosabb lányok jönnek be leginkább, világosbarna, szőkés haj és kék, zöld szem. Bár legutóbbi barátnőmnek természetes szőke haja és hatalmas fekete szemi voltak, de azokkal úgy tudott nézni, hogy most is beleremegek, ha rágondolok. Személyiségben szeretem ha egy lány magabiztos, de közben aranyos, visszafogott is tud maradni, és védelemre gondoskodásra szorul.


Én egyébként hosszú barna hajú, lány vagyok. Gondolkodásban egyértelműen fiús, öltözködésben pedig előnyben részesítem az ingeket, a farmer nadrágot, a tornacipőket és a bakancsokat.


16/L

2012. jún. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!