Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg lányok, nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lányok, nektek milyen az álomcsaj?

Figyelt kérdés
Nektek milyen lányok tetszenek, a lányos, fiús, vagy esetleg az abszolút androgün? És ha az első, inkáb a kislányos vagy nőies? Tudom, hogy tudjátok, az álomcsaj nem létezik, a szerelem nem ezen múlik, ezek csak skatulyák stb. De ha választanotok kellene, melyik lenne az? Korra is kíváncsi vagyok! Ja, és nem azért kérdezem, mert a válaszoknak megfelelően változtatnék magamon:)

2012. jún. 18. 00:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
100%
Utóbb felvetett kérdésedre: ismerek egy nőt (aki amúgy harminc éve él együtt a barátnőjével!!), és ő az az abszolút hosszú hajú butch! Képzelj el egy 60 évesen is gyönyörű nőt: alacsony termet, derékig érő barna haj, kellemes smink... És ha nem épp az edzőpályán találod, akkor otthon szerel valamit egy létra tetején, szögekkel a szájában. (Teszem hozzá: míg a rövid hajú, abszolút fiús kedvese takarít és főz.) Szóval szerintem egyértelmű típusok nem is igazán léteznek!
2012. jún. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim válasza:
7%
Úristen ti mind melegek vagytok???????!!!!!!!!!!!
2012. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim válasza:
6%
Nekem a fiúk tetszenek:D :D
2012. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
100%
jó. akkor miért írtál ide? nem neked szólt a kérdés! Vagy ennyire kevés IQ-d van, hogy még ezt is nehéz felfogni?
2012. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 60%-os biztos valami 10 éves féleség lehet, aki véletlenül idetévedt. Nézzük el neki..


Oh amúgy nagyon érdekesnek találom, hogy a kommentelők 80%-a a szőke hajat részesíti előnyben.. ez durva :O A vörösön is meglepődtem.


Én most voltam vörös, de egyébként szőke / zöldszem, 17 :)

2012. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:

Hát igen, sokan szeretik a szőkéket és a vörösöket XD (nekem is bejönnek, de felőlem legyen barna, fekete vagy kék, ha megfog akkor nézhet ki bárhogy)

Amúgy utolsó ha nincs barátnőd rád írhatok?

2012. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
Azt én is néztem, hogy mennyien írták a szőke hajat...pedig szerintem sokkal vadítóbb tud lenni egy barna :$ :DD de természetesen mindenkinek szíve joga, mit részesít előnyben :)
2012. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 A kérdező kommentje:
Utolsóval egyetértek! Nekem is inkább a barna haj tetszik, tök meglepett, hogy ennyien írnak szőkékről.
2012. jún. 25. 05:55
 29/73 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok :) (23:37)


Na, tökjó, legalább nem vagyok egyedül :))

Nekem valahogy túl természetellenes néhány szőke, még akkor is, ha eredeti a hajszín :/ nem tudom miért, de sokkal jobban vonzanak a barnák. Mondjuk az sem zavar, ha mondjuk melírozott barna, csak ne legyen teljesen szőke, ha lehet választani xD :)

2012. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
100%
fekete haj kék szemmel, barna haj zöld, barna szemmel :D ennyi...de amugy különösebben nem érdekel. mert ha valkit szeretek nem a haja szine miatt, nem a szeme szine miatt...az csak megfog... de nem tart össze
2012. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!