Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szépség relativ? Mit gondols...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szépség relativ? Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
A szerelem és szex témaköreiben rengetegszer olvasom ezt. Szerintem ez az állítás 98%-ban baromság. "Nincs csúnya csak különleges" Van aki ezt elhiszi? "A szép se tetszik mindenkinek" Azért egy 10-es skálán 9-es kinézetű emberre senki nem mondja azt, hogy csúnya. Legfeljebb irigységből. Esetleg akinek nem az esete az átlagosnak találja, de rosszabbnak nem. Persze azért 9-esre átlagost mondani is ritkaság. Egy 9-es karakter szinte mindenkinek bejön az ellenkező nemből. Ez tény. Szerintem. Szerinted?
2009. júl. 5. 19:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

A szépségversenyeken sok nő nem is igazán szép. Nem csak szerintem. Én azért átlag alatti nőt nem láttam még ott. Olyat viszont rendszeresen, aki nem is igazán szép. Ezzel pedig még mindig az én állításom az igaz:D.

Valakinek ez vagy az a szépségkirálynő 9-es, de sokak szerint nem is szép igazán, de ahogy mondtam én még átlag alatti szépségkirálynőt azért nem láttam. Még mindig működik a séma:D.

2009. júl. 5. 20:20
 12/21 anonim ***** válasza:

20:05-ös vagyok.


Társkereső oldalon látta meg a képét és ő írt neki, ott ismerkedett meg vele, képek alapján. Remélem a másik feltevésed is tisztáztam, nem is értem ha azt mondom hogy a barátom barátnője miért gondolsz baráti kapcsolatra. Na ebbe kössél bele. :D

2009. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

20.31

Ebbe is bele tok xd

A kép lehet picit csalóka is volt. Előnyösen.

Megtetszett neki képen. Élőben annyira nem volt szép, de lehengerlő volt a stílusa:P. Megfogta ezzel és megszerette:D. Ezután szebbnek látta, mint valaha:D.

2009. júl. 5. 20:35
 14/21 anonim ***** válasza:
Najó elmész te a... :D
2009. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
hülyeség a feltevésed...vkik a r×hadtdagat nőkre buknak, direkt hízlalják a nőjüket... de ez ritka... a többiek max kettesre értékelnék, jó szándékból, neki meg az a kilences, mert a hurkái láttán tud csak felizgulni, na?
2009. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
dagadt*
2009. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be. Én szeretem ha egy nő nőies. Olyan 35-38 körül pl. a picike(!!!!) ráncok még szexik is lehetnek. Mást meg lehet, hogy taszít.
2009. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Erről a kérdésről egy egykor olvasott idézet jut az eszembe... megkerestem!

Ez az.:


"Fontos, hogy megtanuld: nem szerethet téged mindenki.

Lehetsz te a világ legfantasztikusabb szilvája, érett..., zamatos..., kívánatosan édes, és kínálhatod magad mindenkinek, de ne feledd: lesznek emberek, akik nem szeretik a szilvát."


Remélem érthető :D

Viszlát!

16/F

Menyus

2009. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Persze ezt az idézetet ne vegye senki se magára!XD

22:33-as vagyok!

2009. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ehh nálam a mások által istenített emberek ilyen skálán max 4est érnek el... szóval akkor is relatív.
2009. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!