Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz vagyok hogy gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz vagyok hogy gazdag pasit szeretnék?

Figyelt kérdés
Eddig úgy voltam hogy nem érdekel a pénz, de egyre több ismerősömnek lesz pénzes pasija, és elgondolkodtam hogy milyen jó lenne ha nekem is ilyen szerencsém lenne. Pl van olyan ismerősöm aki focistával jár (válogatott tag) milliókat keres, hetekre elmennek külföldre nyaralni, mindene megvan, most volt az esküvőjük. Vagy ezek a celeb nők: Kiss Ramóna egy milliárdos pókerossal van együtt, Dukai Regina egy milliomos focisával aki a Seychelle-szigetek -re viszi hetekre nyaralni, a szomszédom egy étterem tulajdonossal és 3 lakásuk van...
2012. jún. 19. 16:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%
Nem gáz. Mindenki a lehető legjobbat akarja magának. Ennyi.
2012. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
nem tudom nem én voltam-.- de azért ne dob ki
2012. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%

Nem gáz.


A pénz mindig is fontos volt.Ezt kár is tagadni.Kinek nagyon , kinek kevésbé de a pénz fontos.

2012. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%

Nem az a gáz, hogy gazdag férfit szeretnél, hanem az a gáz, hogy nincs más szempontod. Vagy legalábbis a pénz az elsődleges. Mert ugye ha nem így lenne most nem beszélnénk a kérdésed kapcsán.

Szomorú, hogy neked ez számít a kapcsolatban. És ha elvisz valami szaros szigetre, cserébe mindennap megver megerőszakol az okés?

2012. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyen Kis Ramóna és Dukai felállások úgy néznek ki, hogy a nő a pénzt nézi a pasiban a pasi meg a nő alakját nézi.Más nem számít.A pénz elfogy, a szépség elmúlik.

Aztán a pasi pár év múlva keres szebbet, fiatalabbat , a nő meg keres másik majmot, aki vagy elfogadja úgy, ahogy van, vagy fizeti a plasztikai műtétjeit :D

2012. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
75%
Csóró vagy? Mert ha igen, álmodozz csak. Mire felébredsz, bilibe lóg a kezed.
2012. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%
Szomorú ez a mai világ :/
2012. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk igen, nekem is fontos, hogy a leendő pasim tudjon anyagilag is biztonságot nyújtani, de az elsődleges az, hogy

nagyon rendes ember legyen.

2012. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ha tudsz valamit nyújtani cserébe. Az nem elég, hogy létezel. Ez nem jár neked alapból.
2012. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Szépen áthelyezték a kérdést, ahova való...
2012. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!