Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz vagyok hogy gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz vagyok hogy gazdag pasit szeretnék?

Figyelt kérdés
Eddig úgy voltam hogy nem érdekel a pénz, de egyre több ismerősömnek lesz pénzes pasija, és elgondolkodtam hogy milyen jó lenne ha nekem is ilyen szerencsém lenne. Pl van olyan ismerősöm aki focistával jár (válogatott tag) milliókat keres, hetekre elmennek külföldre nyaralni, mindene megvan, most volt az esküvőjük. Vagy ezek a celeb nők: Kiss Ramóna egy milliárdos pókerossal van együtt, Dukai Regina egy milliomos focisával aki a Seychelle-szigetek -re viszi hetekre nyaralni, a szomszédom egy étterem tulajdonossal és 3 lakásuk van...
2012. jún. 19. 16:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
96%
Hát igen, tipikus plázap*csa lettél a szememben. És te mit fogsz a kalapba tenni? Azt, hogy szép vagy? Naneee, az elmúlik/megun, aztán hamar az utcán találod magad.
2012. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
24%
Nem gáz, csak ne hangoztatsd!
2012. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
41%
Nem gáz,minden csaj ezt akarja.
2012. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Dögi ***** válasza:
A pénz boldogít, de van amit pénzel sem tudsz megvenni.
2012. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
15%

13as tévedsz.

nekem fontosabb egy kapcsolatban, hogy tiszteljen, partnerként kezeljen, meghallgasson.

Nem vagyok én királylány ha kell valami dolgozok és megveszem.

Pont leszarnám a nyaralást ha pl megalázóan bánna velem. Nem élveznék abból a szigetből semmit ha egy emberi nyomorultnak, egy kitartott megalázott "nőnek" érezném magam mellette.

Lehet hogy itt korosztálybeli különbségek vannak, én elmúltam 30...

2012. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%

Akkor mint nem ,,álszent glóriás pasi" válaszolok én is.

Miért lenne gáz?

Mindenki a jóra törekszik ennyi.Kérdező,de azt tudd,hogy nagyon jó alakodnak meg nagyon de nagyon ápoltnak kell lenned,ha ilyen vagy akkor olyan pasid lehet amilyet akarsz,hidd el,én is csajok között iszonyat mennyit válogatok,mert egyik másik olyan egyszerű mint a fáék,farmer-póló rövid haj és kifújt,ááááá.


Nyújtsál pluszokat és karakán pasid lesz,ritka a belevaló ,,plázacica csaj",fogalmazzunk így.

Mások meg irigykednek ennyi.

2012. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
te vagy az, Orsi? 8)
2012. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
62%

Ezzel a szemlélettel nagyon ügyesnek kell lenned, ha olyan pénzes pasit akarsz fogni, aki mellett ki is bírod.


Amúgy meg tipikusan egy utcalány életrajzának kezdő soraira emlékeztetsz. Mármint ez a pálya vár rád, ha nem vagy elég ügyes.

2012. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk én azt nem értem, hogy ezek szerint te a pénzre vágysz leginkább? Meg szigeteki nyaralásra? Akkor miért nem saját magad teremted meg ezeket? Vagy mondok még jobbat, miért nem úgy gondolkodsz, hogy majd a pároddal együtt teremtitek meg? Vagy tényleg elvárod, hogy a másik fizessen mindent, te meg csak úgy elvagy? Én szellemi nullának érezném magam egy ilyen kapcsolatban, mondom ezt lányként.
2012. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Nem gáz,bár nekem csóró volt a párom mikor összejöttünk.Nem bántam meg :)
2012. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!