Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz vagyok hogy gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz vagyok hogy gazdag pasit szeretnék?

Figyelt kérdés
Eddig úgy voltam hogy nem érdekel a pénz, de egyre több ismerősömnek lesz pénzes pasija, és elgondolkodtam hogy milyen jó lenne ha nekem is ilyen szerencsém lenne. Pl van olyan ismerősöm aki focistával jár (válogatott tag) milliókat keres, hetekre elmennek külföldre nyaralni, mindene megvan, most volt az esküvőjük. Vagy ezek a celeb nők: Kiss Ramóna egy milliárdos pókerossal van együtt, Dukai Regina egy milliomos focisával aki a Seychelle-szigetek -re viszi hetekre nyaralni, a szomszédom egy étterem tulajdonossal és 3 lakásuk van...
2012. jún. 19. 16:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
94%

Legalább tudod mit akarsz.

Csak tény, hogy a pénzes pasiknak fullos nő kell. Szal annak a külseje 10/10, házimunkát, főzés, mosás, mindent megcsinál, és szexben is bevállal mindent, nincs olyan, hogy nincs kedved és fáj a fejed, ha ő anált akar, akkor partiba vág análban, mert ha nem tetszik, dob egy határozott lendülettel, és talál húsz másik cicát, aki vállalja a dolgot.

Szóval kitartott feleségnek lenni egy gazdag pasi oldalán, én szerintem pont ugyanaz, mint luxusk.urvának lenni. Persze van akinek ez simán fekszik, szerintem én túlzottan önérzetes vagyok, úgyse tudnám elviselni, hogy ugráltassanak, inkább keresek én magamnak pénzt.

De azt ne várd, hogy valaki szerelemből majd rád költ egy valag pénzt. Van ilyen barátnőm. 22 éves, és még palija nem volt, mert semmit nem hajlandó tenni egy csávóért, de fordítva annál többet vár el. Pedig szép is.

2012. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
53%
Mennyivel egyszerübb a Nöknek...
2012. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Amit leirsz, abbol gyakorlatilag az jon le, hogy csak annyi a lenyeg, hogy legyen meg a csucsszuper lakas, legyenek meg a rucik, cipok, ekszerek, legyen meg a tobb hetes kulfoldi nyaralas es ehhez termeszetesen legyen leszallitva a kello mennyisegu penzecske es akkor minden rendben van, franko az elet, nem is kell mas.

Ebbol csak arra lehet kovetkeztetni (es ezt egyaltalan nem szemelyeskedesnek szanom), hogy eleg egyszeru gondolkodasu es lelkuletu ember lehetsz, es akiknek ez nem eleg, mert mondjuk szeretik a melyebb tartalmakat is az eletben es egy kicsit tobbet latnak bele a vilagba a Seychelles-szigeteknel, luxusnyaralasoknal, tengerparti hassuttetesnel es lakashalmozasnal, azoknak nem te vagy az embere.


De igazabol azt mondom, hogy nincs ezzel semmi baj, mert vegulis minden kinalat megtalalja elobb utobb a maga keresletet, olyan kozegben kell mozgolodni, ahol eleg annyi, amit te tudsz nyujtani, eleg annyi, amennyi te vagy (ne haragudj, de az en ertekiteletem alapjan ez sajnos nem valami sok) es akkor megtalalhatod a kulfoldon nyaralos, luxushazban elos, napbarnitott plasztikboldogsagod.


26/F

2012. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Ha egyszer k*rva vagy, akkor ez természetes. Aztán a gazdag pasi, ha megun, majd lecserél egy másikra, te meg mehetsz a lecsóba...
2012. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
85%
Ha egyszer pénzéhes ri*nc vagy, akkor ez nem gáz. Köszönjük hogy megosztottad velünk, mellékelhetnél egy nevet és egy képet is, hogy mi szerencsétlen csórók ne fussuk nálad a felesleges köröket!
2012. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
78%
Nekem van egy barátnőm, a mi viszonyunkhoz képest gazdagok, 3 lakás, 1 ház, 2 kocsi, évente 2x3x külföldi nyaralás, de a férje állandóan megalázza, a földbe tiporja, az önbizalmát a 0-ra teszi. Ha belegondolok inkább élek itt a saját kis nyomoromban, mint egy olyan férfival, aki ezt teszi velem.
2012. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
29%

Milyen furcsa, kiábrándító a legtöbb ember felfogása manapság, mintha más nem is létezhetne, csak a külső, meg a pénz.

Én nem hiszem, hogy minden jómódú férfi csak azt nézi, hogy a nő milyen csinos, ugyanúgy, ahogy például nem minden csinos nő csak a pénzre hajt.

Azért a külsőségeken meg a pénzen kívül sok egyéb lényeges dolog is van.

2012. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak az ilyen arcok általában elég hamar kipaterolnak ha megunnak, akkor aztán vége a luxusnak és kezdhetsz dolgozni, amitől az évek során könnyen el lehet szokni. Hajrá...
2012. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
15%
Nem gáz, Egy nőnek igenis szüksége van szép ruhákra,ékszerekre! Egy kocsira és egy szép házra! Emelett persze szerelemre is..
2012. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
irj ;)
2014. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!