Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnék? Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék? Annyira elegem van már -. -

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,7hónapja vagyunk együtt a barátommal,és olyan idegesítő,hogy mikor felhívom,hogy találkozzunk ( pl ha hétfőn találkoztunk,akkor már kedden hívom,hisz nem sűrűn van olyan,hogy egymás után két nap mindig találkozunk.) szóval felhívom, és akkor ilyeneket mond,hogy még nem tudom mi lesz,meg ilyenek,és majd hívlak. ezt már tudom hogy nála egyenlő a nemmel,de annyira idegesít,hogy én keresem meg találkozni akarok vele és ő meg nem mindig teszi.. nincs baj a kapcsolattal,szeretünk együtt lenni,csak én szeretnék mostmár biztos pont lenni az életében,hogy sok mindent csináljunk együtt,és ő felőle még nem érzem ezt.. most mit tegyek,ne keressem próbáljam "leszarni"?

egyáltalán nem csípem,ha igy keresztül néznek rajtam..

amúgy meg szeretem nagyon!! -.- csak ez a szokása egyszerűen idegesít nagyon..


2009. dec. 5. 18:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
és még annyit,hogy ő is szeret,mert sokszor mondja,meg kimutatja mikor együtt vagyunk..de mostmár arra a pontra értem,hogy igenis vele akarok lenni,és nem a nap 24órájából kb 3-t hanem 7-8at..
2009. dec. 5. 18:22
 2/12 A kérdező kommentje:

tessék most jött az sms:

Szia bocsi ma már nem megyek Szeretlek puszi

ennyit erről -.-

2009. dec. 5. 18:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy ő ilyen. Sok férfi csinálja hasonlóképpen. Egyszerűen lusta telefonálni. Vagy egyszerűen sporol a pénzel...Ne aggodj,ha nem akarna veled találkozni, akkor nem is tenné soha. Ne is kérdezd meg ezt tőle, hogy miért nem hív téged, mert lehet,hogy megharagudna.
2009. dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem is akarom megkérdezni,csak ez az egész zavar,hogy mostmár együtt akarom tudni magunk az életben..

szeretek vele lenni.. jó minden vele.

2009. dec. 5. 18:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Mond meg neki ha igazán szeretne hogy jöjön
2009. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de én nem vagyok egy hisztis p*csa,nem problémázni akarok ezen,csak rávezetni vhogy.. vagy a srácok nem fogják az ilyeneket?
2009. dec. 5. 18:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem attól ha megbeszélitek a gondjaitokat attol még nem leszel hisztis p.csa ahogy te írtad... Szerintem egy 7 hónapos kapcsolatban már fontos hogy őszinték legyetek egymáshoz és meg tudjátok beszélni hogy mi zavarja a másikat! de te tudod
2009. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én ezt már mesétlem neki.. :D de ilyenkor röhög egyet,és azt mondja jólvan változtat,aztán sz*rt se látok belőle.. :D na?
2009. dec. 5. 18:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani, de nálunk is ugyanez volt, csak nekem a barátnőm csinálta ezt.

Nem fog megváltozni, akármit mondasz, vagy csinálsz...

Nekem úgy másfél év után lett tele a tököm az egésszel...szakítottam...

2009. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha te nem keresnéd egy darabig??? Meglátod fontos vagy e neki annyira hogy keres. vagy észre sem veszi a hiányodat!
2009. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!