Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú-lány barátság. Nektek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság. Nektek van ilyen? Hisztek benne? Lehetetlen? 17/L

Figyelt kérdés
Igazából én szeretnék egy igazi fiú barátot, akivel nincs köztünk semmi, akivel akár egymás mellett is aludhatnánk nem történne semmi, akivel el tudom tölteni a szabadidőmet, aki mindig ott lenne mint fiú vélemény mint támasz...és ez kölcsönös lenne. De nem tudom, szerintetek az ilyesmi lehetséges vagy ez túl sok ahhoz hogy működjön? Nektek volt/van ilyesmiben részetek?
2012. jún. 24. 12:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha mindketten kapcsolatban vagytok, vagy pedig nem vagytok egy kategóriában és a srácnak van párkapcsolata.
2012. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én el tudnám képzelni, jó lenne... de előbb utóbb mindenképpen szerepelne a hosszútávú terveim közt, hogy összejöjjek az illetővel :D Ez van. Tudod nagyon rondákkal nem is barátkozik az ember. Aki pedig nem nagyon ronda, és tök jól el vagy vele, abba miért ne esnél bele?


Neked egy bátyó kéne, vagy egy apuka... szerintem, az a normális, hogy az ilyesmit is megtalálod a szerelmedben. ( és magadban meg az önbizalmat ) Rossz az elképzelésed a szerelemről. Miért ne beszélhetnél meg mindent a pasiddal?


18/f

2012. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen fiú barátom, szép lassan eljutottunk odáig, hogy tényleg bármit megbeszélhetek vele, kikérem a véleményét, ő is az enyémet. Soha nem akartam tőle semmit többit, úgy tudom ő se tőlem.

Viszont vannak akik nem nézik jó szemmel a barátságunkat, és olyanok is akik szerint több van köztünk. Persze ez nem igaz. Viszont azt nem tudom, ha mégis úgy adódna, hogy egyikünk már nem csak barátként tekintene a másikra, akkor mi lenne.

2012. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
És akkor mire kéne a pasid? Dísznek? :D :D nekem is vannak fiú haverjaim, többen, mint lányok, van 1-2 közelebbi is, aki iránt nem érzek semmi "olyat", meg ők se irántam, de mi tényleg csak haverok vagyunk, szó sincs együtt alvásról meg puszilkodásról meg ölelgetésről, ilyesmikről :D Arra ott a párom :) Aki egyben a legjobb barátom is :D
2012. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt benne részem sajnos, de igenis hiszem, hogy van ilyen. :)Ha én nem is, de egyik barátnőm tapasztalta, vagyis tapasztalja a fiú-lány barátságot. :D

És tényleg mindent megbeszélnek egymással. :)

2012. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!