Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Elmondjam neki, h megcsaltuk őt? 19/L

Figyelt kérdés
Én és a barátnőm pasija mindig is nagyon jóban voltunk, hiszen én mutattam be őket egymásnak. Amikor egyik nap taliztunk hármasban, akkor a barátnőmnek korábban el kellett menni, és ketten maradtunk... Felmentünk hozzám, mert nagyon kajásak voltunk, és elkezdtünk beszélgetni, és akkor szóba jött a szex. Elkezdtem neki panaszkodni h az előző pasimnál milyen szörnyű volt, mert durva volt, és én semennyire nem élveztem, és ő erre csak megcsókolt, és én hülye hagytam neki... lefeküdtünk, és szörnyen érzem magam, de élveztem. Tudtam, h nem szabad, és pont ezért volt olyan jó. Tudom, h már nem lehet visszacsinálni. Persze megállapodtunk, h erről senkinek nem beszélünk, főleg nem a barátnőmnek, de én már kezdek megőrülni. Az egészben az a legrosszabb, h azt látom h a pasinak egyáltalán nem okoz gondot a hazudozás. Egyik nap felhívtam magamhoz, h megbeszéljük ezt az egészet, és megmondtam neki, h én nem bírom tovább a hazudozást, és elmondom a barátnőmnek, erre ő megfogta a kezem, behúzott egy szobába és rálökött az ágyra, aztán elkezdett velem ordítani, h ne merjem elmondani neki, mert ezzel csak tönkretenném mind a hármunk életét, és h miért nem tudom befogni a számat. Elkezdett tapizni, meg csókolgatni, én erre pofon vágtam, és kimentem a szobából. Aztán odajött hozzám bocsánatot kérni h ennyire elvesztette a fejét, csak nagyon fél h elveszíti az eddigi megszokott életét. Nem tudom, h mit csináljak :/ könyörgöm segítsetek :|
2012. jún. 26. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmondanám, ezt az idegbeteget meg messziről kerülném... Ha már hülye voltál vállald a következményeket.
2012. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hanariko ***** válasza:
Hát ez elég necces. Ha kitálalsz, tényleg hazavágod mindhármótok életét, de sajnos ezt a bajt ti okoztátok magatoknak. Megértem azt is h már nem bírod a hazudozást... sajnos helyetted választani nem tudunk, neked kell döntened. Minden esetre sokat elmond a srácról ez a dühös viselkedése. Én azt hittem úgy fog folytatódni h beráncigált a szobába és megerőszakolt... :/
2012. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kerüld el.. a barátnődnek meg valld be... ha a srácc meg zaklat akkor jelentsd fel.
2012. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha elmondod a barátnődnek, előfordul, hogy többé nem áll veled szóba - jogosan. De legalább kidobja a pasit, mert megtudja mekkora szemét. Ha veled nem okozott gondot a megcsalás, ki tudja hányan vagytok még...

Mérlegelj, hogy szerinted mi a legjobb a barátnődnek. De ha a hallgatás mellett döntesz és egyszer kiderül, annak is viseld majd a következményeit.

2012. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
jó sztori :)
2012. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Inkább tőled tudja meg mint mástól.. :D
2012. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az eddigi kommentelőknek a válaszokat :)

de eddig soha nem bántott, 4 éve ismerjük egymást és eddig egy ujjal nem ért hozzám :|

el sem tudtam képzelni h megerőszakol... soha nem tenne ilyet

jó sztori??? ha hülyeséget tudsz csak írni, akkor inkább maradj csendben...

2012. jún. 26. 20:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy...
2012. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Oké, akkor még dugjatok vagy 20x, tedd tönkre a kapcsolatod a barátnőddel, de utána ne gyere ide sírni.
2012. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ostoba p1csa vagy!
2012. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!