Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vele menjek? (nem tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele menjek? (nem tudom, hogy mit csináljak)

Figyelt kérdés
Négy éve vagyok együtt a barátommal, aki az államokból jött. már ez elején nagyon óckodtam, hogy egyáltalán bele vágjunk ebbe a kapcsolatba, de végül bele mentem. azért féltem tőle, mert én mindig is szerettem független lenni. de egyre jobban éreztem magamat vele. ő által vesztettem el a szüzességemet is. de múltkor elő elő állt azzal, hogy ő úgy tervezte, hogy érettségi után vissza megy, és szeretné, hogy vele menjek. de mivel ő most végzett a gimiben én meg egy év múlva fogok így azt mondta, hogy meg várná még ezt az egy évet és utána együtt vissza mennék. de én magam sem tudom, hogy mit akarok. egy csomó érv szól ellene és vele. mert nem szeretném itt hagyni a családomat a barátaimat, meg mi lett azzal az elvemmel mi szerint független lány maradok. Ő meg már azt tervezi, hogy együtt mennénk az államokba egy művészeti egyetemre. Nagyon szeretem őt, de nem tudom, hogy mit csináljak. persze azt is tudom, hogy kint mindenféle képen jobb lenne nekem, de akkor is.

2012. jún. 27. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ez egy soha vissza nem térő alkalom, én simán lelépnék
2012. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kint kurv@sokat kell fizetni az egyetemért.


1)ha szereted menj vele

2)ha a család barátok fontosabbak maradj.

2012. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az iskola ami számít illetve a család! Ti ketteten fent sem vagytok a fontossági listán!


Egy külföldi egyetem sokat jelenthet és ha a srác segít az tök király. Ez egy lehetőség. Úgyis szét fogtok menni! De te szerzel felsőfokú angol nyelvtudást és egy jó papírt a munkapiacra, vagy kapsz ott lehetőséget és akkor el tudod kezdeni az életedet amire itthon alig van esély hála a szociknak meg viktorkáéknak!

Nehéz döntés de nem a mi döntésünk!!!

28F

2012. jún. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nehéz ebben a helyzetben tanáccsal szolgálni. Ha a szívedre hallgatsz, mész, ha az esezdre, akkor maradsz. Te érzed, hogy melyik az erősebb.


Én biztosan maradnék, mert a család, barátok számomra fontosabbak. Szerelmes lehetsz ittthon is :-)


23/F

2012. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!