Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen készek már a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen készek már a lányok komolyabb kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Olyan 13-16 éves korosztályt kérdezném elsősorban. (A komolyabba azt értem hogy járunk, többet vagyunk együtt, puszilkodunk, ölelgetjük egymást) :)
2009. júl. 8. 15:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, 13 évesen már kész lettem volna egy komoly kapcsolatra. Ehhez képest 18 vagyok, és még mindig nincs senkim. Such is life
2009. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. 13 éves, gyerek. Mivel 14 év alatti. A gyerekek meg ne kapcsolaton agyaljanak. Éljék ki a gyerekkort, mert később már nem fogják tudni. Ha mégis kapcsolat..nos,van olyan ismerősöm, aki 14 éves korában jött össze a barátjával. Most 5 évesek. Nem képes egyedül létezni, nem tud szakítani, nem bulizta ki magát. Most félrelép, bulizik, és sír a rossz kapcsolata miatt, de szakítani képtelen, mivel retteg az egyedülállóságtól. Mert nem tudja milyen az. És átkozza magát,hogy gyerek fejjel minek ment bele. Annyira ráérnek még pasizni!! Rengeteg év van még mögöttük. Nem tudom, a boldog gyerekkort minek elcseszni egy kapcsolattal. Nekem eszemben sem volt pasizni egészen 16 éves koromig,de akkor sem kellett komoly kapcsolat. 19 évesen lett, mostanra kibuliztam magam, komoly lettem és beért a fejem egy komoly kapcsolathoz. És ez így tök jó volt.
2009. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem nem nem és nem
2009. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!