Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan huszonéves fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan huszonéves fiú, aki már beletörődött abba, hogy őt bizony egy lány sem fogja sosem szeretni, például a rút külseje miatt? Ti hogy élitek a minden napjaitokat lányok nélkül?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
napi 1 recska, meló, haverok...tiszta sor...igaz néha hiányzik a női gyengédség, szeretet, de elnyomom
2012. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt vagyok! Szenvedek...
2012. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szia. Nem mondom, elég nehéz ez így ebben a formában. Azt nem mondom, hogy beletörődtem, de azt tudom: lehet tenni ellene. Régen - mondjuk ki - túlsúlyos voltam, nem voltam valami szépség. Egészen egy éve ez megváltozott, elkezdtem javítani az életminőségemen, elkezdtem akkor kondiba járni, aminek köszönhetően le is adtam jó pár kilót és sokkal "szemrevalóbb" lettem. Sok lány szerint jó a humorom is, nincs velem baj és most már jól is nézek ki! :) Mégsem sikerült eddig egy lánnyal sem tovább jutni azon, hogy "tök jó fej vagy", maradt a 3 lépés távolság. Nem könnyű dolog. Látod a buszon, ahogy a fiatal, korombeli párok összebújnak, csókolóznak, együtt sétálnak a parkban... te meg ott ülsz egyedül. Sokszor látni olyan párokat, akikről nem gondolnád, hogy együtt lehetnének. Vagy a lány csúnya és a pasi jó kiállású mellette vagy fordítva! Én meg itt vagyok, arany középút és senkinek sem kellek igazán!

Szóval a kérdésedre válaszolva, egy szerető lány nélkül bizony nehéz élni, de én így sem szomorkodom. Úgy fogom fel, hogy még várok arra, aki majd szeretni fog... nem kell a nagy Ő-nek lennie, ha elfogad és szeret akkor az már fél siker! :) Úgyhogy türelmes ember lévén várok és addig is tanulok, hogy megértsem a nőket! :)


25/F

2012. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Az önsajnálatnál nincs is rosszabb! Fel a fejjel!
2012. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem lehet beletörődni már huszonéves is elmúltam. volt h öngyilkos akartam lenni emiatt (is) volt h majdnem megtettem
2012. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván egyszerűbb keseregni, mint rááldozni egy évet, edzeni, fodrászhoz menni, és elolvasni 30 könyvet, hogy legyen némi szókincsed, ha beszélni kell. A lányok megállás nélkül fogyóznak, sminkelnek, szőrtelenítenek, hogy jól nézzenek ki, ti meg a minimumra nem vagytok képesek. További jó recskázást.
2012. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. te nagyokos, honnan tudod, kinél mi a helyzet? a legegyszerűbb, legfelszínesebb véleményt írtad le! "például a rút külseje miatt", ez csak egy példa! millió összetett oka lehet ennek, amit én se, te se tudunk mint elképzelni!
2012. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez esetben elnézést, mindenkinek azt javaslom, hogy ne tegyen semmit a külseje érdekében, süppedjen magába.
2012. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. az oké h a külsővel nem árt kezdeni valamit, de a külsőn kívül nagyon sok mindenből állhat ez a dolog ám!
2012. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!