Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt más lány is akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más lány is akinek A-s a mellmérete és huszonéves?

Figyelt kérdés
Titeket zavar hogy kicsi a melletek?Nektek nehéz volt elfogadni?Volt hogy pl.suliban régen csúfoltak miatta vagy bárki más megszólt?
2009. szept. 26. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is A-s vagy még lehet h kicsit kisebb:((és sztem már nem fog nőni:((még most se tom igazán elfogadni.:Sde szerencsére emiatt nem csúfoltak.

ja,én csak 16 vok,remélem nem gond h válaszoltam

2009. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem gond.Azért írtam a huszonévest,mert tizenévesen még nőhet ugye 18éves korig.Én 22vagyok,és hát nekem is nehéz elfogadni.
2009. szept. 26. 18:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
elmondaná nekem hogy van ez a kosár méretezés? :D 18/F
2009. szept. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


fél perc google

2009. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjatok bele, ha van vagy lesz pasitok nemcsak a ciciért fog szeretni, ha kicsi akkor is el tud vele játszadozni.
2009. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem volt már néhány pasim,most is van,de eddig senki nem panaszkodott,de azért zavar.Hát igen,akinek ez nem tetszik,az ne jöjjön össze egy kismellű lánnyal.Amúgy sem a mellmérettől lesz egy nő értékes ember!
2009. szept. 26. 19:28
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon kicsi, és igen kaptam már rossz indulatú megjegyzéseket. Emiatt nagyon szégyenlős vagyok. Az előző barátaim nem mondtak semmi rosszat de nagyon kellemetlenül érzem mindig magam.

És most másra kitérve: Az is idegesít pl: va negy felső ami nagyon tetszik, de nem tudom megvenni mert kicsi bele a mellem. Melltartóval meg nagyon gáz. Vagy tegyük fel másik felsőnél meg ha melltartót veszek még akkor buggyos elől. Engem nagyon zavar. Sokszor nagyon el tud szomorítani:S:(

Régen is zavart de nem ennyire, mióta egy fiú tett megjegyzéseket erre (hozzáteszem nem is egyszer) elég szarul érzem magam és már-már túlságosan alábecsülöm magam. De nem tudok ezzel mit csinálni. Úgy érzem hogy ha egy fiúnak feltűnik akkor az összesnek

2009. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is A-s és nem úgy néz ki mintha nőni akarna:S

hord push-upos melltartót de azért ne olyat ami 3-számmal nagyobbnak mutattja:)

én tavaly használtam push-upot de most nem és mégis felveszek kivágott fölsöket :) kicsit kihúzom magam mikor leülök akkor észrevétlenül "összenyomom" a mellem h legyen vmi dekoltázs:D

17/L

2009. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Ne aggódjatok, én oda-vissza vagyok a kis mellekért : )
2009. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
még a B-s mellem is kicsi egy csomó felsőhöz
2009. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!