Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a lányoknak?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy akármilyen hülyeséget írok ki, mindig vannak lányok, akik lájkolják, pedig még ne is beszéltem velük, meg azt sem tudom kik. Elég, ha egy vesszőt írok ki, akkor is lájkolják, már próbáltam, mert kíváncsi voltam, hogy a tartalomért lájkolják vagy azért, aki kiírja.

2012. jún. 30. 20:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

ma 11:28


Úgy, mint a sok csonti tini fiú. Alacsony, vékony, bájos pofi, zöldeskék szemek.

2012. júl. 3. 20:22
 12/18 anonim ***** válasza:
Nemazért, de a mai lányok ezt szeretik (már mint a ''bájos pofit'')
2012. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

ma 21:36


Hát, részegen mindig ezt mondták a lányok, hogy olyan baba pofim meg, meg még meg is csípték az arcomat, mint valami kisbabát. Nem éppen férfiként érezte magam abban a pillanatban, inkább valami kigúnyolt kisfiúnak. Bár szeretném hinni, hogy talán mégis tetszem, tetszettem már lányoknak és lehet esélyem valamikor majd nekem is barátnőre, igaz így húszon túl már elég öregnek számítok, de testre kb. 15-17-nek nézek ki, szóval a genetika a javamra van.

2012. júl. 3. 21:44
 14/18 anonim ***** válasza:
A lanyok a ferfiassagot keresik a ferfiban, nem pedig a noi szepseget + azzal, hogy fiatalabbnak tunsz meg rontasz a helyzeteden, szal a genetika sajnos ellened van... Meg kell ferfiasodj, fogj neki edzeni es legy batrabb. Vagy maradhatsz igy is es remenykedhetsz, hogy valaki majd elfogad amire keves az esely. Te kell donts es nem lesz konnyu.
2012. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

ma 23:18


Na csak nem úszom meg ezt a kondizást, havi 9 ezret össze kéne szedni valahonnan.

2012. júl. 3. 23:46
 16/18 anonim ***** válasza:

"Na csak nem úszom meg ezt a kondizást, havi 9 ezret össze kéne szedni valahonnan."


Nem igy kell neki indulni ember. Ha ugy fogod fel, hogy ez egy kotelezettseg akkor 10szer olyan nehez lesz mint masnak. Fogd ugy fel, hogy azert csinalod, hogy erosebb legyel es legyen tobb onbizalmad, igy mindjart meg lesz a motivacio!

2012. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

ma 21:36


Nem arról van szó, nincs bajom a testmozgással, szeretek sportolni, de nem olcsó mulatság havonta ennyit kifizetni valamiért, ami lehet, hogy nem is segít. Amúgy is rossz genetikám van, szinte csak fogyni tudok, hízni sehogy.

2012. júl. 4. 23:01
 18/18 anonim ***** válasza:

De miért nem sportolsz otthon? Futás, bicajozás... vagy akár úszás, ha a közelben van rá lehetőség. Tudom, hogy ez nem ugyanaz, mert nem leszel tőle izomagy, de szerintem nem is kell az légy :) Van egy nagyon kedves ismerősöm, aki csak egyszerűen olyan munkát végzett kb. egy évig, amitől most hmmm... nagyon jól néz ki :)) Építkezésen dolgozott egyébként. Lebetegedett egy haverja, és helyette járt be egy jó ideig. Most azt hiszem vásárolt vmi gépet is magának (ami azért tényleg sok pénzbe került), de azt mondja, a befektetés megtérül, és jobban megéri neki, mint ha havonta lejárna vmilyen konditerembe.

No, meg szerintem a sportosabb lányok szeretnek is eljárni futni vkivel :) Nekem (21/L) legalábbis mindig jól esik, ha eljön velem egy ismerősöm (akár fiú) bicajozni vagy úszni.

Amúgy hány éves vagy, ha lehet ilyet kérdezni? :)

2012. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!