Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akk most mi van?

Figyelt kérdés
suli időben nagyon tetszett egy fiú, aki jóval idősebb tőlem. pár hónapja szakítottak a barátnőjével. mikor csak páran vagyunk egy helyen, akk totál jól elbeszélgetünk, viccelődik stb. és ilyenkor néha azt érzem, h kicsit én is tetszem neki,de egy pár nap múlva már csajozik, minden lánnyal leáll, h találjon magának barátnőt. ekkor eldöntöm, h nekem nem kell egy ilyen fiú, aki minden lánnyal leáll. de megint pár nappal később van egy olyan nézése, mondata, vagy a kezemen meg akar nézni vmit és így megfogja… ilyenkor meg azt érzem, h lehet nála esélyem. mi van velem? Megbolondultam? akk most mit is akar tőlem a fiú???
2012. júl. 1. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
hányszor teszed még fel lilukám 14 évesen menj aludni te kis nyuszómuszó
2012. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen rákérdezel hogy csak barátkozik vagy nyomul?
2012. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

azért köszi szépen. nem egy olyan 14 éves vagyok, aki egész nap a gép előtt ül, aztán 9-kor elmegy aludni. nem értem. ti nem voltatok 14 évesek?? mért bánnak az idősebbek úgy velünk, mint ha 3 évesek lennénk? ami meg a fiút illeti tőle nem lehet megkérdezni, mert abból nagy baj lenne, nem mondom miért...

(és ne nevezz lillucinak!!)

2012. júl. 1. 20:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!