Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 14éves srác vagyok akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14éves srác vagyok akinek tetszik egy lány de még nem találkoztam vele csak msn-en beszéltünk. Hogy tudnám neki elmondani?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
hívd el moziba<O>
2009. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne moziba ott nem lehet beszélgetni. Hívd el sétálni!
2009. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaja,a séta jó,és közbe egy fagyit is beleszőhettek :D
2009. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
msn!
2009. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképp ne msn-en mondd el neki, először találkozzatok, akár egy séta, akár egy kávézóban történő randi mellett....és csak akkor ha már érzed, hogy kész van rá...ne kapkodd el...lehet ha vársz többet elérsz...hisz még személyesen nem is ismeritek egymást

Hagyj időt magatoknak

2009. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet a mozi, hisz a film után eleve van téma...
2009. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!