Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem akarja megvenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akarja megvenni az óvszert. Hogy értessem meg vele?

Figyelt kérdés
Múltkor is én vettem meg, ö nem meri, pedig idosebb mint én, huszonévesek vagyunk, de szégyelli.Mindig én vegyem meg?
2012. júl. 6. 17:21
1 2 3
 21/23 Lea82 válasza:

Huszonévesen itt tart???

Ha ciki neki megvenni, akkor ne akarjon szexelni sem!!!

Szerintem keress egy érettebb felfogású egyént!

2012. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hali


Szerintem egy egészséges kapcsolat nem ilyen. A nőknek egy olyan ember kell aki elég tökös ,hogy megvédjen. Most ,ha valaki beszol akkor mi van? Sétáltok tovább nyugodtan?? Én olyankor olyan vagyok mint valami bika. Barátnőm kapaszkodik ,hogy hagyjam....


Az óvszervásárlás meg tök buli. Mindig a tescoban veszem és a fiatal pénztáros csajok csak mosolyognak amikor egy doboznyi kotont veszek:D Volt már mindenféle vicces beszólás.


21/f

2012. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hülyeség ezen veszekedni. Mond emg neki, ha nem vesz nincs szex, de ne ezen menjetek szét -.-"
2012. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!