Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem akarja megvenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akarja megvenni az óvszert. Hogy értessem meg vele?

Figyelt kérdés
Múltkor is én vettem meg, ö nem meri, pedig idosebb mint én, huszonévesek vagyunk, de szégyelli.Mindig én vegyem meg?
2012. júl. 6. 17:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ismét Aronémusz? :D
2012. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Célozgass rá, hogy ha lenne töke, akkor férfi lenne.
2012. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

:D


Ez mekkora... :D


Csak így érdeklődöm, hogy miért szereted? Fel tudsz rá nézni Férfiként, vagy ez Nálad nem lényeges? (tényleg csak kérdezem)

2012. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

tudom, tényleg vicces, most én is nevetek rajta, de mikor ez a válasza duhos leszek.

nem igazán nézek fel rá. meg fog változni?

az elozo csajával se volt szex honapokig, amig az nem kezdtett el tablettát szedni

2012. júl. 6. 17:35
 15/23 anonim ***** válasza:
Holnap amikor találkoztok megkérdezed:van koton? /Ha nincs, megmondod fáj a fejed ma moziba mentek. Holnapután: Van? / Ha nincs, megmondod fáj a fejed, ma ne találkozzatok. Azután: Van? Ha nincs, ezen a héten fáj a fejed, ne találkozzatok. (Nem pedig ha nincs akkor nyali-fali!!!)
2012. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ez msot olyan hogy bemegyek 16-17 évesen a boltba, és nem merek sört venni.. Én kisvárosban élek, és 16 éves koromtól sörözök (heti 1-2-3 max), és mindig én vettem magamnak.


No de hova fejlődik a világ??


(durexet ne vegyetek 800ft/3db pénzpócsékolás)

2012. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Na ez szép. Valószínűleg most is azt akarja. Így akar rávenni a tablettára.


Nekem ilyen nem kellene. Még ő utalgat, hogy ha lenne gumi... ? Kész.


Ultimátumot neki.

2012. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
jól van, rendben, megmondom neki, hogy vagy vesz vagy semmi.
2012. júl. 6. 18:00
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy nincsen rá pénze vagy így szeretne spórolni, félretenni a jövőtökre. Válságos időket élünk...
2012. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

te fel a száddal neki :P


én is úgy szoktam a pasijaimnak 18L

2012. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!