Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a barátom 17....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék a barátom 17. születésnapjára?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz a születésnapja, és rá 3 napra lesz hogy 2 hónaposak leszünk. Szeretek graffitizni, ezért valami olyanra gondoltam, hogy veszek egy sima fehér pólót, és rágraffitizem a nevét, rajzolok még rá rózsát vagy ilyeneket, meg írok rá pár sort.. Valami egyedit szeretnék neki adni, nem olyat amit a boltban meg lehet kapni. Szívesen sütnék neki is valamit, csak az a baj, hogy nem nagyon szeret enni és nem is édes szájú. Valami egyéb ötleteket tudnátok adni?:)

Amit tudni kell róla: vicces fiú, nem sportol, nem dohányzik, és bele van buzulva a gépébe. (a gépéhez mindenféle jó cucca megvan...)


Előre is köszönöm!

16/L



2012. júl. 9. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
vegyél neki müpéniszt, ha már az övé hiányzik lel
2012. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a póló jó ötlet csak ne rózsát rajzolj rá...:D
2012. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A rózsát azért gondoltam, hogy érezze a törődést :D
2012. júl. 9. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:
írtad, hogy bele van buzulva a gépébe. tudakold meg, hogy milyen játékokkal játszik, mert vannak könyvek amik direkt ezeknek a játékoknak írják le az előzményeit, ha többrészes akkor két rész közötti űrt, stb..stb..ilyenek: Starcraft, Assassins Creed és sok más. De a póló sem rossz ötlet :) Én a barátnőmtől 18 évesen egy gyűrűt kaptam, párban vette őket különböző méretben, amit mind a ketten hordunk azóta is. 21/f
2012. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki babaruhát, szerintem egyből le fog szállni a gépezésről
2012. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
könyvet és egy 5db koton könyvjelzőnek
2012. júl. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!