Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez, én mit tehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, én mit tehetek?

Figyelt kérdés
van egy fiú neten, akivel csak barátok vagyunk és sokat beszélünk. Sajnos mostanában rászokott arra, hogy bár sokat ír, azt a sokat sok idő elteltével. Nem tudom, miért van ez, vagy hogy mit tehetnék? Egyszerűen csak unja már, vagy mi? Mi az amitől újra érkdekes lennék? Nem akarom kérdezgetni, hogy baj van-e, mert akkor a válasz valószínűleg ez lenne: "nem, miért?"
2012. júl. 11. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Idővel a legtöbb dolog ellaposodik.

Fűszerezd meg egy kis játékkal.

Mutass neki képeket meztelen nőkről és kérd ki a véleményét.

2012. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dobd ki a csecsed camba
2012. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
xD bár nem ilyenekre gondoltam, azért abban biztos vagyok hogy erre felfigyelne :D nem hiszem hogy megcsinálom, de azért köszi 1., 2.
2012. júl. 11. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:
ha már neki nem akarod. akkor msn?:D
2012. júl. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!