Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valljam be a csajnak, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valljam be a csajnak, vagy tartsam meg magamnak?

Figyelt kérdés
szóval van egy lány barátom én 18 ő 16 éves. msnen beszélünk, kb 2 éve ismerjük egymást, sokmindenben számíthatunk egymásra. neki van barátja, nagyon sok dolgot elmond, sokszor nekem önti ki a problémáit. szép lány, de sok problémája van a barátjával. bennem a kezdetetktől van egy érzés, hogy tetszik, de sosem nyomultam különösképp rá és tiszteletben tartom hogy barátja van. ja és ő sem az én fajta srácokra bukik. ezon gondolkodtam hogy valljam ennek ellenére be hogy hogy érzek, vagy tartsam meg csak gondolatban hogy az néha ilyenekről gondolkodom?
2009. júl. 12. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
hát az éveken át akarod hallgatni a problémáit akkor vald be neki,igaz hogy mással fog kavarni, de neked mindig kisirja magát.
2009. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én meghallgatom a problémáit és szívesen próbálok neki tanácsot adni, kölcsönösen számíthatunk egymásra. csak az zavar hogy ő szerintem nem is gondolja hogy az én fejemben vannak ilyen gondolatok..de lehet, nem tudom
2009. júl. 12. 14:20
 3/5 anonim válasza:
Hát ez veszélyes dolog,mert lehet hogy ezzel "elrontod" a barátságotokat,mármint hogy ezek után nem mond majd el annyi mindent neked,mert fél h neked rosszul esik,ha a barátjairól beszél.Viszont az se jó,ha magadban tartod örökre,mert így csak te érzed magad rosszabbul.Én inkább elmondanám és lehet hogy összejön,lehet hogy nem,de ha nem is,akkor beszéljétek+h a barátságotok maradjon úgy,ahogy ezek előtt.
2009. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudtam hogy rosszul fog érződni nem sikerül jól leírnom..szóval én nem nyomulni szeretnék ezzel rá! mert tisztában vagyok vele hogy ott a barátja..bár mostanában sokat veszekednek...én csak azt szeretném tudatni vele hogy szívesen járnék vele ha egyszer úgy alakul mert bejön mint csaj is...de lehet ezzel tisztában is van mert sokat bókolok neki..bár lehet még az elkövetkező években egész máshogy alakulnak a dolgai
2009. júl. 12. 15:09
 5/5 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszokat
2009. júl. 12. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!