Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy ha megdugtam egy lányt, utána már nem érdekel?

Figyelt kérdés
Előtte iszonyatosan rájuk vagyok kattanva. De mihelyst megvolt a csaj, akkor untat, nem érdekel stb... Csak ez szar, mert normál kapcsolat nem lesz soha belőle. Rengeteg csajt megdugtam már, de azért így lassan kéne egy komolyabb. De így nem lesz. Van ötletetek, mit kéne tegyek?
2012. júl. 12. 15:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja és a leányzók a ribik,hogy összefekszenek veled ezekszerint túl korán..
2012. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ezen még nem gondolkoztam, de van benne valami. / Viccet félretéve: az egyik pillanatban majdnem meghalok a csajért, majd a szex után nézem, hogy pfff....
2012. júl. 12. 15:32
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Akit túl korán összefekszik, néha válogatósabb, mint aki tartogatja magát a "nagy ő"-nek (aztán jól beleválaszt, csakhogy legyen már valaki). :)
2012. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Azért nem érdekel utána mert te csak megdugod,majd ha valakivel nem dugsz az eszed szerint,akkor lehet már többet megmozgatott benned!Nem velük van a baj hanem veled még nem értél meg egy komolyabb kapcsolatra.Nem bántani akarlak mert a korodat nem tudom,de idővel rájössz hogy ki az aki jobban kell minthogy csak megdugd!
2012. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem a lányok a ribik, te vagy az. Ha csak dugni akarsz, szerezz magadnak "csajt" az út széléről.
2012. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Barney Stinson te vagy az?

sztem semmit, ilyen vagy :/ Sok lányt meg fogsz még bántani az tuti

2012. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!