Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így még lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így még lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Tavaly esélytelenül szerelmes voltam valakibe, emiatt mindenkit elutasítottam. Tudom, nagy hiba volt, de azt hittem majd megkaphatom azt, akibe bele voltam esve, ha nagyon sokat küzdök. Volt egy srác, aki 3-szor is bepróbálkozott, de mind a háromszor finoman elutasítottam. Most már nem vagyok szerelmes, eléggé kiábrándultam. Kedden összefutottam azzal a sráccal, aki tavaly próbálkozott, beszélgettünk tök normálisan és rájöttem, hogy annyira bejön külsőleg és belsőleg is. Szerintetek van még esélyem attól hogy tavaly elutasítottam?:(
2012. júl. 13. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs. Hülyét csinálnál magadból!
2012. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne... Az régen volt, mindenkinek jár második esély, ráadásul mivel többször is elutasítottad, nagyon bejöhettél neki, az meg nem múlik el egy két perc alatt. :)

22/N

2012. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ő is ugyan úgy volt veled mint te a másik sráccal.
2012. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!