Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy a párom mellett nem vagyok nő stb?

Figyelt kérdés

Lassan 7. éve, hogy párkapcsolatban élek. Az bánt, hogy 6 éve volt egy megcsalás a részéről. Szerettem, megbocsátottam, de azóta is keserű a lelkem. Neki én vagyok a többedik nő, mert idősebb tőlem 15 évvel. Nekem ő az első férfi.


Az a bajom, hogy az a megcsalás teljesen rossz irányba formálta az egyéniségemet, és ez zavar.

Nem tudok bízni. Nincs önbizalmam. Minden nőben azt nézem, ő biztos elcsábítaná tőlem, ha akarná, mert jobb nő, mint én.

Nem érzem magam szépnek, sem csinosnak, mindenkit jobbnak látok magamtól.


Annyira jól esik, amikor egy idegen férfi érezteti velem, hogy szép nő vagyok, tetszem neki. Miért érzem ezt? A párommal miért nem???


Szeretem, de azt érzem soha nem leszek igazán elégedett, és boldog. Hol szárnyalok érzelmileg, hol pedig a mély keserűség marcangol.


Le akarom ezt a kisebbségi kopmlexust gyűrni, de képtelen vagyok rá. Utálom ezt az érzést. A régi, életvidám lány akarok lenni. Akarok bízni az emberekben. Hogyan?? :(


24/N


2012. júl. 15. 12:00
1 2 3
 1/26 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Már azon is csodálkozom, hogy ennyi ideig vele maradtál... Ha nem tudsz bízni benne, és még nyomorultul is érzed magad mellette, szerintem jobban tennéd, ha békében elválnál tőle és keresnél valakit, akitől kivirulsz.
2012. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Itt két dolog is közrejátszik: nem tetted túl magad a megcsaláson, oda a bizalom; másrészről nem érzed magad mellette nőnek - pedig ezt neki kellene éreztetni veled. Ha amúgy rendben van a kapcsolat, akkor próbáljátok megbeszélni, próbáljátok meg visszahozni a kezdeti tüzet: randizzatok, flörtölj vele, udvaroltass magadnak - hódítsátok meg egymást újra!
2012. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna vele maradnod! Ha megcsalt, nem érdemel meg téged! Új pasit kellene nézned!
2012. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Két gond van. Az egyik hogy elég hamar megcsaltak téged, a másik, hogy ez a pasi túl öreg hozzád. Keress korban közelebb állót szerintem. Ha nem vagy boldog, akkor nem is lesz ez a kapcsolat az igazi. Szerintem kezdj a szerelem terén új életet, mert ezzel csak te fogsz szenvedni. Neked nőnek kell érezned magad mellette, szóval ha ez nincsen meg, és a bizalom is kiesik, akkor minek vagytok együtt??
2012. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Pont ez a baj. Elgondolkodtam többször, hogy talán nem mellette kellene lennem.


Csak hogy, képtelen vagyok egy férfiban is bízni azóta.


Nem tudom, hogy mit kellene tennem ahhoz, hogy újra életvidám legyen. Jól megvagyunk, de mégis gyakran rámtör a "nem vagyok boldog nő" mellette érzés.


Volt, hogy bepróbálkozott nálam valaki, és annyira jó érzés volt érezni, hogy valakinek még érek valamit, szép nő vagyok. A párommal ezt soha nem érzem.


Félek attól, hogy elhagyjam, mert sok év ez, és ő az első. Félek, hogy hibát követek el. És attól is, hogy soha többé nem tudok majd normális párkapcsolatot kialakítani, mert a lelkemet megpecsételte a féelelem amióta becsapott. Hogyan tudnék újra bízni a férfiakban?

2012. júl. 15. 12:08
 6/26 AvernusTriad ***** válasza:
Egy férfiban csalódtál, nem az összesben. Esélyt kell adnod magadnak és a lehetséges párodnak, hogy boldogok lehessetek.
2012. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Azért vagyunk együtt, mert szeretjük egymást. Jól megvagyunk.


De amikor meglátok 1-1 nőt a múltjából, vagy egy csinos nőt a közelében újra és újra végigmegy bennem az a fájdalom, amit akkor éltem át. :(


Nem tudom eldönteni, hogy bennem van-e a hiba vagy nem ő az igazi számomra.

2012. júl. 15. 12:11
 8/26 A kérdező kommentje:

Lehet én vagyok hülye, de képtelen vagyok nyitni a férfiak felé. Nem akarom elhinni, hogy igazán kellek valakinek, nem csak szórakozni akar velem, mert azt még egyszer nem viselném el.


24 évesen úgy érzem nincs értelme annak, hogy párom legyen, jobb a magány.

Van párom, de mégis vágyok érzésekre, amit szeretnék megkapni.


Próbálom tudatni magamban, hogy nem kell több pár, nem kell fájdalom, mert mind ugyanolyan, úgy sem lesz rendes férfi az életemben. De ugyanakkor hiányzik az érzés, hogy valakinek fontos vagyok, valaki hazavár, ölel, szeret.


Nem tudom értitek-e.

2012. júl. 15. 12:14
 9/26 AvernusTriad ***** válasza:
Szerintem olvasd végig a válaszokat, és tedd fel magadnak újra a kérdést: benned van a hiba?
2012. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 AvernusTriad ***** válasza:
Ha úgy érzed, maradj egy ideig egyedül és zárd le a régi kapcsolatot magadban, de ne beszéld be magadnak, hogy mindenki csak skalpvadász! (még megsértesz :P)
2012. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!