Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy a párom mellett nem vagyok nő stb?

Figyelt kérdés

Lassan 7. éve, hogy párkapcsolatban élek. Az bánt, hogy 6 éve volt egy megcsalás a részéről. Szerettem, megbocsátottam, de azóta is keserű a lelkem. Neki én vagyok a többedik nő, mert idősebb tőlem 15 évvel. Nekem ő az első férfi.


Az a bajom, hogy az a megcsalás teljesen rossz irányba formálta az egyéniségemet, és ez zavar.

Nem tudok bízni. Nincs önbizalmam. Minden nőben azt nézem, ő biztos elcsábítaná tőlem, ha akarná, mert jobb nő, mint én.

Nem érzem magam szépnek, sem csinosnak, mindenkit jobbnak látok magamtól.


Annyira jól esik, amikor egy idegen férfi érezteti velem, hogy szép nő vagyok, tetszem neki. Miért érzem ezt? A párommal miért nem???


Szeretem, de azt érzem soha nem leszek igazán elégedett, és boldog. Hol szárnyalok érzelmileg, hol pedig a mély keserűség marcangol.


Le akarom ezt a kisebbségi kopmlexust gyűrni, de képtelen vagyok rá. Utálom ezt az érzést. A régi, életvidám lány akarok lenni. Akarok bízni az emberekben. Hogyan?? :(


24/N


2012. júl. 15. 12:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Naiv vagy, ha 7 évig kitartasz az első pasid mellett, ráadásul még csak jól sem érzed magad!
2012. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Ha szeretsz egy nőt, neked áldozat vele lenni 7 évet? Érdekes gondolat.
2012. júl. 16. 13:09
 23/26 anonim ***** válasza:

13:09


Természetesen nem lenne áldozat, kedves kérdező

2012. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
De nekem mégis azt mondtad, hogy naívság volt a 7 év.
2012. júl. 16. 13:18
 25/26 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem én mondtam neked Kérdező, nézd csak meg a százalékom! Én életemben még csak egy nővel voltam, azzal akit szeretek, s én sem vagyok naiv, egyszerűen azért vagyok vele mert szeretem
2012. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
És milyen öröm az nekem, hogy látom, van még rendes férfi.
2012. júl. 16. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!