Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért azok akarnak, akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azok akarnak, akiket lerázok, akikbe beleszeretek, meg leráznak?

Figyelt kérdés

ha kimutatom az érzéseim, miért nem kellek senkinek?


és az a baj, hogy pont azok utasítanak el, akikkel el tudnám komolyan képzelni (ami nálam nagyon nagyon ritka!!!)

de akik nem érdekelnek, meg majdhogynem sírnak utánam.


most mindenkivel aki tetszik, ha van olyan, vagy lesz olyan egyáltalán legyek hűvös és kimért? nem ölelhetem, nem hívhatom fel, nem mondhatom, hogy hiányzik??


most is épp szerelmi bánatos vagyok.

szakított velem a párom, nagy nehezen végre megnyíltam egy srácnak, tényleg nehéz volt, senkinek nem tudtam előtte, erre ennyi az is. két szakításon megyek most át így.


és komolyan nem merek írni annak, aki tetszik. a harmadiknak. nem merek lépni felé semmit. de abszolut semmit.


2012. júl. 17. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Most nagyon bunkó leszek, de nem lehet, hogy egy kicsit túl magasak az elvárásaid magadhoz képest?
2012. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

sajnos nem ez a gond.

az elvárásaim már leadtam de nagyon.

és a leadott elvárásokkal megtalált srác, akibe beleszerettem(ő volt az ex után, akinek nehezen megnyíltam), dobott, csupán mert meglátta, hogy nekem ő hiányzik és ezáltal egy pipa lettem nála és ennyi.

2012. júl. 17. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
evvel én is így vagyok..:/
2012. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, ezzel én is így vagyok csak fiúként. Nekem nem kell túlsúlyos lány, mégis folyton ők tapadnak maguktól. Csak egy egészséges alkatú vékony lányt kérnék aki szeretne végre, de azért sem jönne össze. -.-"
2012. júl. 18. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!