Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet barátság egy 32 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet barátság egy 32 éves férfi és egy 18 éves lány között, úgy hogy az egyik fél sem érez többet?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány,és én barátként tekintek rá.

2012. júl. 18. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Persze meglesz a kacérkodás, az tuti, max magukban, de lehet őszinte barátság!!
2012. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, nem kell ahhoz szeretned, hogy kötődj hozzá :)
2012. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze, azért inkább az az exrta ha ilyen kislányok gerjednek a 30-asokra. szóval normál körülmények között persze.
2012. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TOMAtm ***** válasza:
lehet,de sztem egy idő után valamelyik fél többet fog érezni.
2012. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, tapasztalat, de azért egy kis vonzalom is van benne ... még ha nem akarod bevallani, akkor is ! ;)

19/L

2012. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat :) tényleg jó barátság van köztük...nagyon rendes meg minden...tipikusan amikor tudod h számíthatsz vkire...
2012. júl. 18. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
A férfiak állítólag másképp működnek.
2012. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ocsmány vagy, persze. Amúgy meg a lukadra pályázik.
2012. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!