Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tegyek? 15f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tegyek? 15f

Figyelt kérdés
Megismertem egy csajt egy hónappal ezelőtt,akivel aztán beszélgettem is rá egy pár napja. Azóta eltelt egy hónap,mert el voltam menve ide-oda nyaralni,és nem volt időm vele beszélgetno.Most nem tudom,hogy hogyan kezdjek el vele egy beszélgetést,mert többet is szeretnék tőle,de már egy hónap eltelt. Köszönöm válaszaitokat!
2012. júl. 20. 08:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha már beszélgettetek, és szóba állt veled a lány, akkor nagy az esély rá, hogy legközelebb is beszélget veled. :)

Mások ismeretlenül odatolakodnak, vagy ráírnak, stb. ezt biztos értékeli majd, hogy Te figyelembe veszed őt is. Mond el neki, hogy miért nem kerested eddig, meg fogja érteni!

2012. júl. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!