Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért sokkal egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért sokkal egyszerűbb az élet?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam hogy a nőknek sokkal könnyebb az életük de mindig lázadnak és valami bajuk van.

Csak összehasonlítás képen kezdjük az elején. Én úgy vettem és re hogy mostanában már azon is kiakadnak a nők hogy mosniuk főzniük vagy takarítaniuk kéne. Bár fele állítom nem is csinálja ezt se.

Én férfi vagyok de ezeket nekem is meg kell csinálni ha élni akarok és azt hogy ne egyen meg a retek.

De nekem mint férfi még emellett:

Kocsit kell szerelni

Műhelyt kell takarítani

Minden hülyeséget meg kell javítani a lakásban

Füvet kell nyírni.

Pénzt kell keresni.

Be kell vásárolni a boltba élelmiszert tisztálkodószert stb- plusz még a javításokhoz szükséges dolgokat szerszámokat is amit fent megemlített dolgokhoz.

-De mivel a nők elvárásainak már nehéz megfelelni így ha jól szeretnék kinézni még szorítanom kell időt megjelenésre is ami nem kis idő energia.

Edzés az izmokért

Jó ruhák.

Haj borotválkozás stb és ami ezzel jár,

Ezután már csak a csaj fenekét kell kinyalni hogy méltóztasson már egyáltalán szóba állni velünk férfiakkal.


Aztán ha sikerült 999 kudarc után egy (valamire való nőt találni onnastól még nehezebb az élet)

-Házat kell építeni

-Még keményebben kell dolgozni

-Oda kell figyelni minden a nőre kivel kavar

-És meg kell neki venni minden hülyeséget

-És ha gyerek is születik meg még több pénzre van szükség.

-Sok pénzt meg úgy lehet keresni ha tanul és fejleszti magát az ember. Szóval erre is időt kell szakítani. de a nap 24 órából áll csak.


Ehhez képest a nők mit csinálnak??

Elég ha rendbe szedik kifestik magukat és a festék mindent elfed.

Össze szed egy pasit aki eltartja. Ha nem keres másikat. Olyat aki már rendelkezik vagyonnal házzal stb.

Ha van kedve dolgozni dolgozik ha nem akkor nem.

Mindenki segít neki akit megkér.

Mindig autó van a fenekük alatt.

Tanulniuk sem szükséges.

Néha nagy áldozatok árán szexelnek és úgy állítják be mintha az számukra munka lenne. De ha nem figyel oda a csávó a fél várossal lefekszenek.

Amiből az szokott lenni hogy a pasik még jól össze is verik egymást a nő miatt.

Szerintem felsorolni sok volt de mindegy. Én már csak véleményeket várok. Úgy gondolom a férfiakra szakad lassan minden a nők meg csak élősködnek a világban.



2012. júl. 21. 01:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
látom dobtak
2012. júl. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%

"Néha nagy áldozatok árán szexelnek és úgy állítják be mintha az számukra munka lenne"


látszik, hogy nem elégítettél még ki nőt rendesen :D

és nem egyszerűbb nekik az élet, csak másképpen bonyolult, mint nekünk.

2012. júl. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
2012. júl. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

Nem mondasz hülyeséget,szépen kifejtetted a véleményedet,van néhány dolog ami egy kicsit zizis de nekem tetszett amit leírtál


Azonban én ennek ellenére se lennék nő


Ők szülik a gyereket,menstruálnak ami nagyon sz*r lehet és ugye mosni,főzni,takarítani stb gyerekkel ők foglalkoznak többet,vásárlás stb tehát szerintem nekik nehezebb dolguk van,vannak akik tényleg élősködnek de ebből szerintem kevesebb eset fordul elő


Összegezve nem olyan rossz amit leírtál,viszont egy kicsit eltúloztad a dolgot,nem olyan könnyű dolog nőnek lenni,szerintem a férfinak könnyebb dolga van

2012. júl. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Tök jól leírtad, hogy milyen egy átlagos cicalány. Ez van, miért náluk próbálkozol? Ennél többet én se tudok mondani.


Nekem van egy semmirekellő apám, aki semmit, hangsúlyozom, semmit nem tesz értünk.

Ellenben van egy igen kemény anyukám, aki napi 10 órát melózik, minden hülyeséget megjavít, megszerel, felfúr, farag a lakásban, füvet azért nem nyír, mert nincs kertünk, és kocsit se szerel, mert az sincs, de ha lenne, tuti megoldaná, egyszerűen megszokta, hogy ő van egyedül nekem és a tesómnak, és senkire nem számíthat semmiben, szóval ő eléggé multifunkcionális.

Mindemellett főzni és sportolni is van ideje, hogy jól nézzen ki, és tetsszen másoknak.

Na ezek után szerinted én olyan mintát láttam, hogy elég kenceficéznem magam, aztán kinyalják a seggem?

Eleve ez hangsúlyozom csak a gyönyörű nők kiváltsága, én sem vagyok csúnya, vagy ilyesmi, csak átlagos, de életemben nem volt olyan pasim, aki így mind az összes felsorolt tulajdonságot megtette volna, SŐT!


És én minden további nélkül elvégzem a házimunkát, mert utálom a retket, ha ketten csináljuk, akkor elvárom, hogy ketten takarítsuk el, nem azért akarok pasit, hogy vegyen nekem csillivilli dolgokat, meg kocsit a seggem alá, ezekért meg tudok én is dolgozni, ez semmi, nekem TÁRS kell, nem egy intelligens szolga.

És őszintén sajnállak, ha te ennyit kaparsz a csajok után, és akkor még ott marad egy feltételes mód, hogy vajon nem kefél-e félre. Csúnyán sz.r az emberismereted, és valszeg nem is adsz alább az ilyen 10/10 csajoknál... Ott valóban, ennél többet ne is várj.

21L

2012. júl. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
22%
tl;dr
2012. júl. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Ti most ketten írtok 6 véleményt.. oké..

Én még mindig azt mondom a nőknek fele olyan könnyű az élet. :P

2012. júl. 21. 02:17
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
én meg azt, hogy nagyon sokat kell még tanulnod a nőkről :P
2012. júl. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

kicsit ez jut az írásodról eszembe

[link]

amúgy meg az eddigi nőim örültek,hogy velem lehettek,a franc pedálozzon ennyit,mint amit leírtál.

ugyanannyit,de egy kicsit azért többet tegyen bele az egész kapcsolatba,mint én,vagy nem is kell.

viszont amit a házimunkáról írtál azt én is tapasztalom.

valami miatt a nőmnek valami iszonyat kielégülés,ha elmosogatok.

többet ér neki,mint egy 10ezer forintos virágcsokor.

vagy ahogy a hellboy is megfogalmazta-

én meghalnék érte,de ő azt akarja,hogy mosogassak.


:D

2012. júl. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

"a nőknek sokkal könnyebb az életük de mindig lázadnak és valami bajuk van. "


Hát ez máris ellentmondás.:)

Miért panaszkodna nehézségről az, akinek olyan nagyon könnyű élete van? :)


"Én férfi vagyok de ezeket nekem is meg kell csinálni ha élni akarok és azt hogy ne egyen meg a retek.

De nekem mint férfi még emellett:

Kocsit kell szerelni

Műhelyt kell takarítani

Minden hülyeséget meg kell javítani a lakásban

Füvet kell nyírni.

Pénzt kell keresni.

Be kell vásárolni a boltba élelmiszert tisztálkodószert stb- plusz még a javításokhoz szükséges dolgokat szerszámokat is amit fent megemlített dolgokhoz.

-De mivel a nők elvárásainak már nehéz megfelelni így ha jól szeretnék kinézni még szorítanom kell időt megjelenésre is ami nem kis idő energia.

Edzés az izmokért

Jó ruhák.

Haj borotválkozás stb és ami ezzel jár, "


Ezt a nőknek is meg kell csinálni, ha fenn akarnak tartani autót, műhelyt, lakást/házat, kertet.


Amid van, arról gondoskodni kell, ez van.


Nekem a fentiekből csak lakásom van, tehát EZÉRT, ÉS KIZÁRÓLAG EZÉRT nem kell füvet nyírnom, műhelyt csinálnom, autót szerelnem.


Nem is akarnék ilyenekkel bíbelődni, ezért nem si akarok ilyeneket birtokolni.


De aki nőismerősőm vett autót, hát megtanult érteni hozzá: diagnosztizálni a bajt, hogy értelmesen elmondja a szerelőnek - de hát ez a tudás a műszaki vizsgához is kell a jogsihoz! - de ő is szerelőhöz viszi, és kifizeti a javíttatást, tehát nem kell profi autószerelővé válnia.

2012. júl. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!