Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért sokkal egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért sokkal egyszerűbb az élet?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam hogy a nőknek sokkal könnyebb az életük de mindig lázadnak és valami bajuk van.

Csak összehasonlítás képen kezdjük az elején. Én úgy vettem és re hogy mostanában már azon is kiakadnak a nők hogy mosniuk főzniük vagy takarítaniuk kéne. Bár fele állítom nem is csinálja ezt se.

Én férfi vagyok de ezeket nekem is meg kell csinálni ha élni akarok és azt hogy ne egyen meg a retek.

De nekem mint férfi még emellett:

Kocsit kell szerelni

Műhelyt kell takarítani

Minden hülyeséget meg kell javítani a lakásban

Füvet kell nyírni.

Pénzt kell keresni.

Be kell vásárolni a boltba élelmiszert tisztálkodószert stb- plusz még a javításokhoz szükséges dolgokat szerszámokat is amit fent megemlített dolgokhoz.

-De mivel a nők elvárásainak már nehéz megfelelni így ha jól szeretnék kinézni még szorítanom kell időt megjelenésre is ami nem kis idő energia.

Edzés az izmokért

Jó ruhák.

Haj borotválkozás stb és ami ezzel jár,

Ezután már csak a csaj fenekét kell kinyalni hogy méltóztasson már egyáltalán szóba állni velünk férfiakkal.


Aztán ha sikerült 999 kudarc után egy (valamire való nőt találni onnastól még nehezebb az élet)

-Házat kell építeni

-Még keményebben kell dolgozni

-Oda kell figyelni minden a nőre kivel kavar

-És meg kell neki venni minden hülyeséget

-És ha gyerek is születik meg még több pénzre van szükség.

-Sok pénzt meg úgy lehet keresni ha tanul és fejleszti magát az ember. Szóval erre is időt kell szakítani. de a nap 24 órából áll csak.


Ehhez képest a nők mit csinálnak??

Elég ha rendbe szedik kifestik magukat és a festék mindent elfed.

Össze szed egy pasit aki eltartja. Ha nem keres másikat. Olyat aki már rendelkezik vagyonnal házzal stb.

Ha van kedve dolgozni dolgozik ha nem akkor nem.

Mindenki segít neki akit megkér.

Mindig autó van a fenekük alatt.

Tanulniuk sem szükséges.

Néha nagy áldozatok árán szexelnek és úgy állítják be mintha az számukra munka lenne. De ha nem figyel oda a csávó a fél várossal lefekszenek.

Amiből az szokott lenni hogy a pasik még jól össze is verik egymást a nő miatt.

Szerintem felsorolni sok volt de mindegy. Én már csak véleményeket várok. Úgy gondolom a férfiakra szakad lassan minden a nők meg csak élősködnek a világban.



2012. júl. 21. 01:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
61%

Azért a nők elég kiszolgáltatottak hogy mi férfiak keressük a pénzt.

Simán megcsinálhatod hogy ha mondjuk 5 év házasság után megunod mert mondjuk már elhízott a 2 gyerek után és elválsz.

A házat felezitek, ő munkanélküli mert eddig te tartottad, a gyerekek is általában az anyjuknál szoktak lenni. Fizetsz vmi gyerektartást, hétvégenként nálad vannak, amúgy meg az anyjuk neveli.

A nő sokkal szarabbul jár.

1-2 gyerekkel már nehéz férfit fogni. Nekem se olyan nő kell akinek már van gyereke, nem tartanám el más gyerekét.


Gyereknevelés se egyszerű, sokat kell éjszakázni egy kisgyerek mellett.

2012. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
45%
Istenem, ki bántott meg babucika? :D
2012. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
80%

Igen egyedülállóként több a teendő. Aztán ha sikerült 999 kudarc után? Miért is van ennyi kudarc? Ezen gondolkodtál már? ,,Oda kell figyelni minden a nőre kivel kavar" Ezek a nők milyenek... Azon nem gondolkoztál még, ha a csajod kavar valakivel akkor miért? Vagy esetleg csak nincs önbizalmad, nem hiszed el, hogy boldoggá tudod tenni és beképzeled, hogy megcsal?

A nőkről: ,,Elég ha rendbe szedik kifestik magukat és a festék mindent elfed" Igen a rendbe szedjük magunkat az miből is áll? Ugyanúgy a hajunkat meg kell csinálni és borotválkozni is szükséges. A ruhák és az edzés ugyanúgy szükséges egy nőnek is. Miért? A férfinek is vannak elvárásai.

,,Ha van kedve dolgozni dolgozik ha nem akkor nem"

Ez sajnos a mai világban nem így működik, szerintem ezzel te is tisztában vagy.

,,Mindig autó van a fenekük alatt"

Ez nagyon jó dolog. Azért néha nézz körbe mire használják a nők az autót. Ne a cicababákat a bmw-be vagy a mercibe.

,,Néha nagy áldozatok árán szexelnek és úgy állítják be mintha az számukra munka lenne"

És miért nincs kedvünk hozzá? Előttem már írták. Lehet, hogy nem tudod mi az ami igazán jó a nőnek az ágyban?

2012. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Egy nőnek miért ne kellene ugyanezeket megcsinálnia a háztartásban, ha egyedül él?
2012. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
szinte VIP-nek érzem magam ,hogy csak engem tisztelt meg anyázással.
2012. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
49%

Ezt a fajta életmódot én nem párkapcsolatoknak, hanem egymásra támaszkodásnak hívom. Ez esetben a férfi a támasz a nő nemű meg támaszkodik. Mi van akkor ha a támasz kidől? És ott marad a gyerek, a háztartás és az egyéb dolgok amiket idővel el kell majd látnia?


Jelenleg tanulok mellette dolgozom, de biztos, hogy nem fogom a keservesen megkeresett pénzemet egyetlen nő neműre is elkölteni. Ha szeret akkor ne a pénzemért szeressen, hanem azért aki vagyok!


Az élet előbb vagy utóbb mindenkinek benyújtja a számlát! És kőkeményen fizetni kell!!!


Ha szeretnél beszélgetni a dologról írj privátot!


20/F

2012. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy sokkal könnyebb!

Ami feldühíti őket az az, hogy a legtöbben egyszerűen FÉLNEK könnyebbé tenni az életüket.

Mire gondolok?

Prostituáltak.

Ugye a nőknek 3 dolog igazán fontos az életben: szex, pénz és a lehető legmenőbb pasi (aki du.gja őnagyságát.:))

Nézzük csak végig: a prostik naponta megkeresnek minimum 50 ezer forintot (most nagyon keveset mondtam és a lakásban dolgozó, neten hirdető lányokra gondolok!). Valamiért a nők gyűlölik őket...

A prostik egész nap szexelnek, nem kell dolgozni - irigység? Naná! ;)

Rendszerint a prostik mögött van egy bika, egy olyan KAN, akire minden valamire való nő vágyik - csak ezt nem merik beismerni, hiszen félnek a megbélyegzéstől, stigmáktól! HA esetleg meg nincs meg az örömlányoknál ez a KAN, a vendégek akor is "pótolják"-ne gondolja senki, hogy ezekhez a lányokhoz pocakos, szőrös, büdös pasik jánrak. David Beckham, Cristiano Ronaldo, a megsztárból a feka énekes srác-mind prostiztak! É ők tipikusan azok, akik ha szexelni szeretnének egy nővel, szegény nő sírva rohanna el tőlük! :D

Egyébként, ha jól megfigyeled kérdező a válaszolók ÓRIÁSI ÖNGÓLOKAT lőttek!

Néhányan azt írják: a 10/10-es lányo tényleg ilyenek...

Ergo ezt úgy is fordíthatnánk, hogy: Igen kérdező, igazad van! Aki megteheti, az ilyen!

Amásik fele meg ezt írta: a cicbabák a BMW-jükkel, Mercedes-sükkel ilyenek. No, akkor itt visszakanyarodhatnánk a prostikhoz: a válaszok minden karakterében ÉRZŐDIK A MÉRHETETLEN IRIGYSÉG.

Egyszóval nyugodj meg kérdező: győztél! ;)

2012. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!