Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy általában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy általában a srácoknak jobban kellenek a könnyűvérű lányok, mint egy csendesebb zárkózottabb lány?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 21:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Kezded kapizsgálni... a könnyűvérűekkel nem kell annyit szenvedni.


Hosszútávú kapcsolatra persze normális kell. De akkor is normális, és nem zárkózott. Van középút. Legyen benne tartás, de legyen nyitott és kedves. Ne adja könnyen magát, de ne is várja el, hogy mindenki őt szórakoztassa. Ne legyen ő a legnagyobb szájú, de lehessen vele jókat beszélgetni... érted? Legyen kellemes személyiség.


Nem baj, ha alapjáraton kicsit csendesebb... de ez ne abból adódjon, hogy hatalmas kisebbségi komplexusa van.


18/f

2012. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen értem, az Aranyközépút a leghelyesebb nyilván!
2012. júl. 22. 21:53
 13/17 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek a zárlózottabb lányok, de én egyszerűen nem tudok a közelükbe férkőzni. biztosan lehet, de nekem nem megy, és nem nagyon szánok éveket egy lány megszerzésére és ezzel nem csak én vagyok így. inkább felszedünk valakit akivel könnyebb a dolgunk.
2012. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Ebben közbejátszat némi belefáradás. Ha például egy fiú sokáig udvarol egy lánynak, akkor hajlamos rá, hogy egy idő után feladja, és könnyebb "prédát" keres magának. Ezek viszont nem tartanak túl sokáig, mivel a fiúnak a megszerzésben nincs kihívás, valamint ha a lány tényleg eléggé könnyűvérű, a "kapcsolat" (már ha van) hamar megszakad. Sokan bizongatják, hogy ők mások és ők nem szeretik a könnyűvérű lányokat, de ilyen kivétel kevés van. Én sem bizonygatom, voltam ilyen. Tehát összeefoglalva a fiúk azért szeretik jobban az ilyen lányokat, mert nem jelentenek kihívást megszerezni, de ez nem ok arra, hogy minden lány ilyenné váljon, mert azokat a lányokat akiket "nehezebb megszerezni" nagyobb becsben tartják. A becsületes fiúk.

Bizonyos részeket azért írtam idéző jelek között, mert ott a lányokról úgy beszélek, mint valami vadakról, amiket be lehet cserkészni. Ha tudnám ezt máshogy fogalmaznám, de nemtudom, minden lánytól elnézést kérek, senkit sem szeretnék ezzel megsérteni.

2012. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem évekről van szó! Sőt nem is hónapokról. Maximum egy hónap és kész.
2012. júl. 22. 22:17
 16/17 anonim válasza:

Mi egy hónap? Bocsi, csak én nem találom, hogy mit írhattam?

Ha arra gondolsz, hogy belefárad az lehet akár egy hét is, embertől függően.

2012. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Van erre példa és ellenpélda is. A látszat néha csal.

Én összejöttem régen egy csajjal, nagyon tetszett. Együtt voltunk 4 évig, aztán csak lelépett, amikor már tervezgettük a közös jövőt, gyerekeket. ÉÉÉs a pláne, hogy az új kapcsolatának, aki csalta, és csalja is 2 hónap ismeretség után teherbe esett. Mikor már megszülte a gyereket, a régi közös ismerősök mondták el, hogy ezzel is azzal is volt, miközben én voltam neki.

Tehát egy szerény jó csajnak tűnt, és éltem vele 4 évet, és koppantam akkorát, mint az üres medencébe fejesugrás közben.

2012. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!