Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azzal kötöttetek házasságot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal kötöttetek házasságot, akivel (partnereitek közül) a legerősebb volt a kémia?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Az lett a férjem, aki külsőleg sosem volt az ideálom, de belsőleg a legközelebb éreztem magamhoz.
2012. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
A kémia csak kis része a történetnek, házasságra szerintem az ember nem szexpartnert, hanem társat keres, akivel békén és boldogan együtt lehet élni, akiben meg lehet bízni, aki alkalmas arra, hogy gyermeket neveljen fel, akivel hasonló értékrendje és céljai vannak, akit boldoggá lehet tenni. (A Nagy Kémiákat ifjúkorban érdemesebb kiélni, meg megtapasztalni, hogy mekkora pofáraesés érheti az embert néhány mámoros együttlét után.) Az meg gondolom ritka, hogy mr Kémia emberileg is pont olyan, akivel el tudod képzelni az életed.
2012. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Volt előtte egy pasim, akivel nagyon erős volt, de állandóan veszekedtünk, féltékeny voltam, nem bíztam meg benne, flörtölt másokkal stb.

A férjem a lelki társam, a legjobb barátom, de nem annyira erős(lehet azért, mert a másikkal folyatamsoan azt éreztem, hogy nem lenne szabad szeressem és emiatt mégjobban vonzódam hozzá)

2012. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Nekem még csak vőlegényem van, de ritka szerencsésnek érzem magam. Tudom, hogy benne találáltam meg az Igazit; azonosak a célok, értékrendünk, hasonlóan gondolkodunk, tudom, hogy jó férj, és apa lesz, és mindemellett az összes eddigi barátom közül vele a legerősebb a kémia. Olyan dolgokat hoz ki belőlem 3 év után is, amiről azt sem tudtam, hogy létezik!!! Szóval kívül, belül, értelmileg, érzelmileg, fizikálisan is ő nekem a legjobb.

Persze a mi kapcsolatunk sem tökéletes, mint ahogy egyik sem az, hiszen emberek vagyunk és hibázunk. :-)


30/N

2012. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

4- vagyok.


Ja, és még annyit - mint ahogy az előttem lévő válaszoló is megmondta -, hogy ő a társam, barátom és szerelmem is egyben!

Sőt, nem egyszer mondta nekem, hogy én nem csak a párja vagyok, hanem a "barátja" is, ami nekem egy hatalmas bók, és szerintem fontos egy kapcsolatban.

2012. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem! A férjemmel 7 évig legjobb barátok voltunk, ha olyan hű de erős lett volna a kémia közöttünk, már korábban összejöttünk volna :)


És te kérdező?

2012. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy a jövőben egy ilyen kérdésre én majd igennel válaszolhatok!
2012. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen azzal de ez édes kevés lett volna. A jelleméert azért hogy milyen jo ember szeretnivaló sokkal dominánsabb volt hogy hozzámentem.a kémia kevés lett volna.
2012. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jah, elvettem a kémiatanárnőt!
2012. jún. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bár mi még csak tervezzük a házasságot, de a válasz nem. De benne találtam meg azt, amitől akár egy Életen át működhet a kapcsolatunk. :)

23N és 30F

2012. jún. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!