Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a lánynak kell javítani az alakján? (képpel)

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor légyszíves írjátok meg min kell alakítson és azt hogyan tegye.

(bunkó hozzászólásokat nem kérek!!!!!!!!!!)


[link]



2012. júl. 24. 00:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti- előtti (az most kivételesen nem én vagyok) én zöld mancsot kűldtem! Szerintem sem néz ki sokkal többnek.
2012. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
55%
ne súlyzózzál, mert az veszélyes 15 évesen! a kis párna a hónodaljáról diétával megy le.. Sportolj és egyél jókat!:)
2012. aug. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
41%

A sport semmilyen korban nem veszélyes.-.- Nem azt mondták,hogy 100kg-okat nyomjon ki.

Egyébként még azt mondják,hogy a férfiaknak magasak az igényeik.

Hát ha ez a test tökéletes akkor elég nagy bajban vagyunk.

Nem kell,hogy nagy melle legyen, de ez nem azt jelenti, hogy szinte nem is látszik(Erről nem tehet a kérdező).A pici melléhez meglehetősen széles csípő és vastag karok társulnak, ez már nagyon nem szép.

Látszik, hogy nem sportol, ha mégis akkor nem elég intenzíven.

Nem ártana lábra is edzeni, gondolom a fenék is lapos.

Összességében nem mondom ,hogy csúnya,de kérlek ne írjátok, hogy tökéletes.

Attól,hogy alacsonyak az igények nő téren még nem kell becsapni és olyannak beállítani amitől messze áll.

2012. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
58%

63-as:

Kicsit túlzol, gyanítom, te lány vagy. A karját egyáltalán nem látom vastagnak, a melle jól látható (sokkal jobb egy ekkora, mint egy hatalmas "tejcsárda"). A csípőjét se mondanám túl szélesnek. Ne kerülje el a figyelmedet, hogy még csak 15 éves, a melle még nőhet.

A fiúknak a legtöbbször nem az jelenti a tökéletes alakot, hogy nem túl vastag a karja, nem túl széles a csípője, stb, hanem az, hogy ne legyen túlsúlyos, vagyis ne legyen könnyebb átugorni, mint megkerülni.


30/f

2012. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
86%

Ez a Te véleményed,elfogadom.Ugyanakkor tudom,sokan egyetértenének velem pl a sport kategóriában is.

A mellével nem az a bajom,hogy kicsi,hanem hogy szinte nincs is.De kinek a pap...

2012. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 Főzős Laci ***** válasza:
100%
Én szívesen találkoznék ezzel a lánnyal!Gondolom a mellméret zavarja...Engem nem zavarna.A kis mell is ugyanazt a szexuális élményt nyújtja,csak kedvelni kell a hölgyet össz-egészében!Ez a mell nagyobbítás egy nagy butaság,és veszélyes a saját egészségére nézve.Volt kis mellű,és nagy mellű barátnőm is.Na elmondom,hogy a kis mellű olyan dolgokat tanított meg,hogy még most is szép emlékként gondolok rá vissza!!!
2012. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 Kaarooliinaa válasza:
100%

én is 15 éves lány vagyok nekem sem tökéletes az alaom én fél éve edzek le is ment 10 kg jelenleg így nézek ki: [link]

és tovább folytatom sztem nem a mell méret a lényeg jó alakod van egy kis edzés és mégjobb :) ;)

2012. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
88%
Éljenek a kismellűek! xdd
2012. szept. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
100%
szép alakja van szerintem jó nincs mit javítani max sporttal izmosodni...
2012. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj nincs vele. Szép lány. Ha neki kell javítani akkor mindenkinek kell. Max formában tartania kell magát, csak hogy ne unatkozzon.
2012. szept. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!