Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a lánynak kell javítani az alakján? (képpel)

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor légyszíves írjátok meg min kell alakítson és azt hogyan tegye.

(bunkó hozzászólásokat nem kérek!!!!!!!!!!)


[link]



2012. júl. 24. 00:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 Főzős Laci ***** válasza:
100%
Az eltúlzott testépítés lányoknál szerintem csúnya,férfias,és csökken a mellméretük is ezáltal!
2012. szept. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
94%
nem kéne annyi hasizom gyakorlatot csinálni, amúgy jó!
2012. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
szerintem jó így ahogy van, csak fenntartás miatt kell mozogni valamit :)
2012. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
28%
Nem hiszem el hogy yzerintetek ez tökéletes meg milyen jó alak!! Molett vagy! Ez nem bántás! Sokat fogsz még változni de ez az igazság.ne higgy ezeknek a pasiknak nekik úgy látszik csak egy lyuk kell teljesen mindegy h néz ki a lány meg lehet d.gni ennyi elég is.a valósàgban és ha normális pasit keresel akinek nem csak egy lyuk vagy inkább sportolj mert meggyőződésem h az ilyen perverz pasik a molett és teltebb lányokra izgulnak.u.i azért nm rakok fel ide én képet mert nektek minden tökéletet!:D
2012. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:

74-es!:


Mi van? Ez a lány MOLETT??? Hol élsz te, az anorexiás modellvilágban, ahol a 180 cm-es lányok alig érik el a 45 kg-ot? Még ha nem is egy 200%-os lehengerlő bombázó, de nagyon is jó alakja van, jól néz ki, az arca se nézhet ki rosszul, nincs miért szégyenkeznie a külsejét illetően.


30/F

2012. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
Szexi combjai vannak:) A hasán egy kicsit javíthatna, de egyébként azzal sincs gond. Jó ez úgy ahogy van.
2012. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
Molett??? Uristen.. en lany vagyok, de nem igy latom. Szerintem fogynod nem kell, inkabb feszesits, es figyelj oda az egeszseges etkezesre.
2012. okt. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim válasza:
Molett ez jó ezen besírtam XD nah mind1 szerintem pont úgy jó a tested ahogy neked tetszik!HA meg valakinek nem tetszik akkor ízlések és pofonok!...én sportolok tény de nekem is az inkább ilyen test alkatú lányok jönnek be és szerintem nem én vagyok vele egyedül!!! =() (remélem)
2012. okt. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:

ez hol molett? így kellene kinéznie egy egészséges, rendesen táplálkozó csajnak.

csak a mai világban elvárás hogy látsszon az emberek bordája inkább meg ne legyen mellük, helyette szilikon.

jó vagy így ahogy vagy, egy dolgot tanácsolnék: valahogy csináld feszesebbre a bőröd. nem súlyproblémáid vannak neked, hanem hogy ilyen "reszketeg" a bőröd. csinálsz naponta 20 felülést meg pár gyakolratot meg kenegeted krémmel a bőrödet tökéletes lesz.

2012. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
Ennyi válasz miért nem elég? Szerintem simán le kéne tudnod szűrni, hogy mi a vélemény a testedről, nem kéne kiemelgetniii :/
2012. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!