Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a lánynak kell javítani az alakján? (képpel)

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor légyszíves írjátok meg min kell alakítson és azt hogyan tegye.

(bunkó hozzászólásokat nem kérek!!!!!!!!!!)


[link]



2012. júl. 24. 00:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 lila nyuszi ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék a kérdés feltevése óta mennyit változott az alakod. ;)

Tettél-e valamit, hogy jobb legyen.

2012. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:
58%
mert attention whore..
2012. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:

A hasad szép, szexi. Az alakod és a tested vonzó, ha most az ágyamon feküdnél, kevés olyan dolog lenne amit ne tennék meg neked, szóval rossz vagy csúnya semmiképp sem lehet. Ellenben egy kis finomítás ráférne.

A vállaid lehetnének kicsit szélesebbek hogy sportosabb legyen a külsőd. A combodat bár ezer örömmel végigcsókolgatnám, szintén lehetne izmosítani!

Az egész testednek kéne egy jó izmosabb alap amire a nőiességet adó zsírpárnák és szövetek kerültek.

A tested szép és nőies, de sokkal szebb alakú csajok vannak bőven. Köztük és közted a különbség csak egy kis sport!


09-11 18:43

Egy kis sport rád férne, de őszintén szólva egy fiatal lány teste olyan mint a hamburger. Lehet hogy ferde rajta a zsemle, kilóg a saláta vagy a sajt, de attól még nagyon fincsi! ;) :D

2012. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim válasza:
Ahogy megláttam a képet egybôl fekállt. Szereztél magadnak egy csodálót. Remekül nézel ki. Egy kis sport és le se vakarod magadról a pasikat. Én is edzek egy ideje és nagyon jól fejlôdök. Neked egy kardio edzés javaslok.
2012. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim válasza:

84 vagyok. Amúgy én 10 honapja sulyzózok és naguon látszik. Hidd el a sport csodákra kepes. Így is beleszerettem a testedbe de ha fél évig kocognál pringáznál usznál olyan alakod lenne mont egy istennônek. A melled úgy szép ahogy van.

17 f

2012. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!